پنجشنبه , ۶ آبان ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ریشه‌های اتفاقی که در غائله گلستان هفتم پاسداران رخ داد!

ریشه‌های اتفاقی که در غائله گلستان هفتم پاسداران رخ داد!

ادعای منسوب به فرمانده ناجا: کشف ردپای عوامل داخلی و خارجی در غائله سازی برعلیه دراویش؟!
فرمانده ناجا با اشاره به ماجرای گلستان هفتم پاسداران از اقدامات برخی عوامل داخلی و خارجی در حاشیه این ناآرامی‌ها خبر داد.

۰۷ اسفند ۱۳۹۶ –

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، سردار حسین اشتری با اشاره به شهادت سه مامور پلیس و یکی از نیروهای بسیج در غائله گلستان هفتم پاسداران اظهار کرد: شهادت این عزیزان را به پیشگاه مردم، مقام معظم رهبری و خانواده این شهدا تسلیت میگویم و از اقشار مختلف که در طی این مدت با ما همدردی کردند تشکر می کنم.
رئیس پلیس کشور با اشاره به تجمع غیرقانونی دراویش در خیابان پاسداران تهران و اقدام مشترک نیروهای انتظامی و بسیج در مقابل این افراد در پاسخ به سوال تسنیم درباره مواجهه پلیس و جمهوری اسلامی با این فرقه گفت: هر فرد یا گروهی که به قانون احترام گذاشته و در چهارچوب قوانین کشور حرکت کند مورد احترام ما بوده و مبنای عمل پلیس، «قانون» است و این برای همه افراد، دسته ها و گروه ها مشترک است.
وی در خصوص ریشه‌های اتفاقی که در غائله گلستان هفتم پاسداران رخ داد نیز افزود: یک سری از عوامل داخلی و خارجی این افراد را حمایت و هدایت می کردند تا این اتفاقات دامن زده شود که خوشبختانه با تلاش و درایت نیروهای انتظامی و بسیج این ماجرا خاتمه یافت.
اشتری تاکید کرد: شکی نیست که جریاناتی در داخل و خارج به دنبال نا امن کردن کشورمان هستند ولی ما اجازه چنین اقداماتی را به آنها نخواهیم داد.
فرمانده ناجا در پایان از دستگاه قضایی خواست تا هرچه سریعتر عوامل شهادت 4 شهیدی که در این ماجرا به شهادت رسیدند را قاطعانه محاکمه کند.
انتهای پیام/