پنجشنبه , ۶ آبان ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » تکرار دروغپردازیهای فضاحت آمیز ارگان رسمی سپاه پاسداران موسوم به فارس نیوز در سایتهای زنجیره ای!

تکرار دروغپردازیهای فضاحت آمیز ارگان رسمی سپاه پاسداران موسوم به فارس نیوز در سایتهای زنجیره ای!

سایت پوششی سپاه پاسداران موسوم به مشرق نیوز با تکار مهملات سایت دروغپرداز موسوم به فارس نیوز دراقدامی که بوی توطئه ازآن به مشام میرسد ادعای فارس نیوز را برای لاپوشانی تیراندازی به سمت دراویش درمحله “پاسداران” و اطراف منزل آقای دکترنورعلی تابنده قطب دراویش گنابادی مدعی شد که درویشها به اتوبوس متعلق به خود به ماموران کلانتری حمله کرده وآنها را زیر گرفته و تعدادی را مقتول و عده را مجروح کرده اند!

این دروغی خیانت آمیز بیش نیست. همه میدانند که استفاده از اتوموبیل برای زیرگرفتن تجمع کنندگان همیشه کار ایادی سرکوب وعوامل برهم زننده نظم عوموی بوده است و این وصله به دراویش صلح جو نمیچسبد!

گزارش کذب منتشرشده در سایت موسوم به مشرق نیوز به قرارزیر است:

مشرق نیوز: در پی تجمع دراویش گنابادی در منطقه پاسداران تهران؛

3 شهید و چند مجروح ماموران انتظامی در پی حمله «اتوبوس دیوانه» دراویش/ دستگیری عوامل به شهادت رساندن مأموران پلیس تهران/ اوضاع پاسداران تحت کنترل پلیس است +فیلم

گنابادی

هجوم دیوانه‌وار اتوبوس دراویش گنابادی به سمت کلانتری خیابان پاسداران منجر به شهادت 3 مامور نیروی انتظامی و تعدادی از پرسنل کلانتری پاسداران شد.

 به گزارش مشرق، در پی حمله خشونت بار دراویش گنابادی به ماموران کلانتری 102 پاسداران 3 تن از ماموران این کلانتری به شهادت رسیدند. تعدادی از ماموران نیز دچار جراحت شده‌اند که برای مداوا به بیمارستان‌های اطراف منتقل شده‌اند.

سخنگوی ناجا با اعلام این مطلب که عوامل به شهادت رساندن سه مأمور یگان امداد پلیس تهران در کسری از زمان دستگیر شده‌اند، به برهم‌زنندگان امنیت قاطعانه هشدار داد که در برابر اقدامات ضد امنیتی و غیرقانونی هر کسی با هر هویتی برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

تجمع دراویش در مقابل کلانتری 102 از عصر امروز به تشنج کشیده شد. اما حمله خشمگین یکی از هوداران این فرقه با یک دستگاه اتوبوس به صف ماموران نیروی انتظامی در مقابل کلانتری آن را به یک حادثه مرگبار و خونین تبدیل کرد.

هجوم دیوانه‌وار این اتوبوس در خیابان پاسداران به سمت کلانتری باعث آسیب رسیدن به 12 دستگاه خودروی عبوری و پارک شده مردم و هم‌چنین زخمی شدن تعدادی از عابران پیاده شده است.

عامل به شهادت رسیدن ماموران نیروی انتظامی در پاسداران تهران همان لحظه دستگیر شد

نیروی انتظامی برای جلوگیری از تشدید خشونت‌ها و کاهش احتمال آسیب‌دیدگی شهروندان همه مسیرهای منتهی به محل حادثه را مسدود کرده است.

منبع: فارس