یکشنبه , ۲۵ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ادامه اباطیل نویسی و مهمل پردازی سپاه پاسداران برای توجیه جنایت وحشتناک خود در سیاهچال اوین

ادامه اباطیل نویسی و مهمل پردازی سپاه پاسداران برای توجیه جنایت وحشتناک خود در سیاهچال اوین

از چپ: گری لوئیس نماینده سازمان ملل در ایران، کاووس سید امامی و جرج شالر

سایت مشرق – سپاه پاسداران- حالا ادعامیکند که “ردپای امارات در پرونده جاسوسی کاووس سید امامی ” رصد شده است؟!!!

ادعاهای این رسانه دروغپرداز وابسته به پروپاگانداچی های سپاه پاسداران به شرح زیر است:

امارات

جرج شالر معاون موسسه است که تحت پوشش محیط زیست توسط محمد بن زاید ولیعهد امارات متحده عربی تشکیل شده، را عهده دار است. شالر در سفری به ایران، به مناطق حساس و امنیتی ایران سفر کرده است.

به گزارش مشرق، نکات جدیدی از پرونده جاسوسی کاووس سید امامی و دخالت امارات در این ماجرا، منتشر شد.

موسسه حیات وحش پارسیان که مدیریت آن برعهده کاووس سید امامی است، در گزارش عملکرد این موسسه برای سال 94، اعلام کرده بود که جرج شالر معاون موسسه پنترا به ایران سفر داشته و دو هفته در شهرهای مختلف کشورمان تردد داشته است.

موسسه‌ای که شالر معاون آن است، تحت مدیریت شخصی است به نام Fred Launay.  این فرد، علاوه بر این موسسه ریاست موسسه‌ای که تحت پوشش محیط زیست توسط محمد بن زاید ولیعهد (Mohamed bin Zayed Species Conservation Fund) امارات متحده عربی تشکیل شده، را عهده دار است.

جرج شالر در پروژه‌ای  که تحت عنوان حفاظت از یوزپلنگ آسیایی توسط موسسه کاووس سید امامی راه‌اندازی شده بود، “مشاور خارجی و همکار پروژه” معرفی شده است و در جریان سفرش به ایران، به استان‌های یزد، سمنان و . . . سفر کرده است.

بیشتر بخوانید:

حمایت سؤال‌برانگیز مدعیان اصلاحات از جاسوس موشکی

پاسخ ستاد حقوق بشر به فضاسازی‌ها درباره خودکشی سیدامامی

شالر در سفر دو هفته‌ای به ایران، به مناطق مختلفی از کشور از جمله مناطق حساس و امنیتی در استان‌های مرکزی نیز سفر کرده بود.

بنابر آنچه که کاووس سید امامی در گزارش عملکرد سال 94 موسسه به اصطلاح محیط زیستی‌اش منتشر کرده، اعلام شده که شالر در روز 6 اسفند ماه سال 94 و در روز پایانی سفر 2 هفته‌ای به ایران به میزبانی موسسه کاووس سید امامی، در مراسمی با حضور نمایندگانی از سازمان ملل  و سازمان محیط زیست ایران، از سوی موسسه سید امامی، نشان عالی حفاظت از محیط زیست نیز اعطا شده است.

حضور میدانی جرج شالر در مناطق مختلف کشور
حضور جرج شالر در مناطق حساس کشور
منبع: تسنیم