چهارشنبه , ۲۸ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » کاوس سیدامامی به دو دلیل در سیاهچال اوین جان باخت: اول این که او یک دانشمند و متخصص بود، دوم آن که متولد ایران بود! دلیل مکمل نیز دوتابعیتی او بود، او با داشتن تابعیت کانادا درایران اقامت داشت و به عنوان یک”استاد دوتابعیتی” همیشه مورد سوء ظن دژخیمان نظام ولایت فقیه بود!

کاوس سیدامامی به دو دلیل در سیاهچال اوین جان باخت: اول این که او یک دانشمند و متخصص بود، دوم آن که متولد ایران بود! دلیل مکمل نیز دوتابعیتی او بود، او با داشتن تابعیت کانادا درایران اقامت داشت و به عنوان یک”استاد دوتابعیتی” همیشه مورد سوء ظن دژخیمان نظام ولایت فقیه بود!

 

ابتکار: نگران دستگیری فعالان محیط زیست هستم

معصومه ابتکار در پاسخ به این سوال که به نظر شما علت دستگیری برخی فعالان محیط زیست و مرگ یکی از این افراد در بازداشتگاه چیست، تصریح کرد: ترجیح می‌دهم در حال حاضر اظهارنظری در این‌باره نداشته باشم اما به شدت نگران هستم.او در پاسخ به این سوال که در زمان ریاست شما در سازمان حفاظت محیط زیست با طرح‌های انتقال آب مخالفت می‌شد درحالی‌که این روزها زمزمه‌هایی در زمینه انتقال آب شنیده می‌شود، نظر شما در این باره چیست؟ گفت: نظر خودم را در زمانی که معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست بودم، در این باره مطرح کرده‌ام. این نظرات براساس کارهای کارشناسی علمی و تخصصی شده مطرح شده است. در حال حاضر نیز در این باره نظری ندارم./ایلنامپ تغییر می‌کند نشان دهنده آن است که مدیریت مستقل فرانسه در بلوک غرب دچار اخلال شده است./تسنیم