یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سایتهای پروپاگاندا چی برای اثبات زنده بودن علی خامنه‌ای نوشته اند که او امروز یک پیام کتبی منتشر کرده و گفته ” ملت سربلند ایران! بصیرت شما حادثه‌ای بزرگ آفرید”!!

سایتهای پروپاگاندا چی برای اثبات زنده بودن علی خامنه‌ای نوشته اند که او امروز یک پیام کتبی منتشر کرده و گفته ” ملت سربلند ایران! بصیرت شما حادثه‌ای بزرگ آفرید”!!

 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم،  متن پیام منسوب به علی خامنه ای  به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت عزیز و سربلند ایران! امروز عزم و بصیرت شما حادثه‌ی بزرگ و خیره کننده‌ای آفرید. عظمت راه‌پیمائی امروز شما که به نظرِ محاسبه‌گرانِ دقیق، از سالهای پیش پرجمعیت‌تر و پرشورتر بود، پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و سست‌عهدان داد. دشمن با تکیه بر تصوّر ناقص و باطل خود از ایران و ایرانی، همه‌ی توان و تلاش تبلیغی خود را بر این متمرکز کرده بود که 22 بهمن امسال را بی‌رونق و احیاناً به ضد خود تبدیل کند.

شما عملاً زنده و پویا بودن انقلاب را به رخ آنان کشیدید و پایبندی به آرمانهای امام راحل را با شعارهای خود و با حضور گرم خود، با صدای بلند فریاد کردید. نهیب ملت ایران دشمن را به عقب میراند و عزم راسخ او معادلات غلط آنان را به هم میریزد. مسئولان کشور قدر این پدیده‌ی بی‌نظیر را بدانند و با استقامت کامل و روحیّه‌ی انقلابی و عمل جهادی به ملت عزیز خدمت و از آرمانهای انقلاب دفاع کنند. آینده متعلق به ملت بیدار و بصیر ماست، ما مسئولان باید بکوشیم از ملت عقب نمانیم. ولا تهنوا و لاتحزنوا و انتم الأعلون ان کنتم مؤمنین

والسلام علیکم و رحمت الله

بیست و دوم بهمن 1396
سید علی خامنه‌ای

 

تصاویری از مردم با بصیرت در راهپیمایی بیست  ودوم بهمن امسال به نقل از خبرگزاری مهر ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ – ۲۱:۳۰
یازدهم فوریه 2018