جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم حاکم بر کشورمان مدعی است که دولت و ارتش سوریه به عنوان یک کشور مستقل؟؟!! حق دفاع مشروع از تمامیت ارضی و مقابله با هر نوع تجاوز خارجی را داراست و ایران نیز به درخواست دولت قانونی این کشور حضوری مستشاری در سوریه دارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه رژیم حاکم بر کشورمان مدعی است که دولت و ارتش سوریه به عنوان یک کشور مستقل؟؟!! حق دفاع مشروع از تمامیت ارضی و مقابله با هر نوع تجاوز خارجی را داراست و ایران نیز به درخواست دولت قانونی این کشور حضوری مستشاری در سوریه دارد.

بهرام قاسمی

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به  مقامات اسرائیل در خصوص تقابل نیروی هوایی اسرائیل و پدافندهوایی سوریه ادعا کرد: دولت و ارتش سوریه به عنوان یک کشور مستقل حق دفاع مشروع از تمامیت ارضی و مقابله با هر نوع تجاوز خارجی را داراست و اسرائیل نمی‌تواند با فرافکنی و دروغ‌پردازی‌های همیشگی که همزاد این رژیم نامشروع است، بر تجاوزات و جنایات خود علیه ملت‌های مسلمان منطقه سرپوش بگذارد. (؟؟!!) ادعای پرواز پهپاد ایرانی و نیز دخالت ایران در سرنگونی جنگنده متجاوز صهیونیستی مضحک‌تر از آن است که بدان پرداخته شود؛ چرا که جمهوری اسلامی ایران اساسا حضوری مستشاری در سوریه آنهم به درخواست دولت مشروع و قانونی آن کشور دارد.

انتهای پیام/