جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » بین المللی » خشم و خودخوری جیره خواران نظام ولایت فقیه از توسریهای تازه دونالد ترامپ به سیستم حاکمیت ضدمردمی در ایران!

خشم و خودخوری جیره خواران نظام ولایت فقیه از توسریهای تازه دونالد ترامپ به سیستم حاکمیت ضدمردمی در ایران!

 

سایت متعفن اطلاعات و پروپاگاندای سپاه پاسداران موسوم به  فارس در متنی با تیتر “ترامپ بار دیگر علیه ایران عقده‌گشایی کرد،” کینه های ضدمردمی خود و اربابهای اتاق خالی ازفکر سپاه پاسداران را بردایره ریخت و نوشت:
رئیس‌جمهوری آمریکا در مراسم سالانه در هتل «هیلتون» پایتخت این کشور، اتهام‌زنی‌های بی اساس و ضد رژیم ایرانی خود را تکرار کرد.

دونالد ترامپ در مراسم موسوم به مراسم «سالیانه صبحانه دعای ملی»رژیمهای حاکم بر  ایران، ونزوئلا، کوبا و کره شمالی را «رژیم‌های سرکوبگر» خواند. این مراسم از سال 1953 در آمریکا به صورت سالیانه برگزار می‌شود و معمولا روسای جمهور این کشور در آن شرکت و سخنرانی می‌کنند.

دونالد ترامپ هم در این مراسم شرکت کرد و در سخنرانی برای حاضران، از باورهای اعتقادی خود سخن گفت.

رئیس‌جمهور آمریکا تصریح کرد: «آمریکا، کشور و ملتی معتقد به خدا است و قدرت ما در کنار هم با دعا افزایش می‌یابد».

ترامپ در این مراسم هم نتوانست، ضدیت خود و دولتش با رژیمهای حاکم بر کشورهای  ایران، کوبا، ونزوئلا و کره شمالی را به زبان نیاورد.

رئیس‌جمهور آمریکا به اظهارات اخیر خود در سخنرانی سالیانه در کنگره آمریکا اشاره کرد؛ سخنرانی که در آن او علیه رژیمهای حاکم بر این 4 کشور سخنانی مطرح کرده بود.

پس از این سخنرانی، یک رسانه آمریکایی ازرژیمهای حاکم بر  4 کشور ایران، کوبا، کره شمالی و ونزوئلا به عنوان «محور شرارت» مد نظر دونالد ترامپ یاد کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا در تازه‌ترین سخنانش علیه رژیمهای حاکم بر این 4 کشور، مدعی شد: «ما می‌دانیم که میلیون‌ها نفر در ایران، کوبا، ونزوئلا، کره شمالی و دیگر کشورها از رژیم‌های سرکوبگر و بی‌رحم رنج می‌برند».

دونالد ترامپ که دولتش با اتهام‌زنی‌های مختلف به این کشورها، فشارهای اقتصادی زیادی اعمال، ورود اتباع برخی از این کشورها از قبیل ایران را به آمریکا ممنوع کرده و حتی «حکومت ایران را تروریست» خوانده، باز هم بطور علنی می‌گوید که «آمریکا در کنار همه افرادی است که از سرکوبگری و تحت تعقیب قرار گرفتن مذهبی رنج می‌برند».