یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » توضیح رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درمورد علت صدای انفجار در میدان ولی‌عصر !

توضیح رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درمورد علت صدای انفجار در میدان ولی‌عصر !

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره شنیده شدن صدای انفجار و تیر در بخشی از آسمان تهران، اظهار کرد: صدای شنیده شده ناشی از آتش بازی به مناسبت دهه فجر در میدان ولیعصر بود?!!! اما مردم از این پاسخ رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ قانع نشده و به ریش این مقام عالیرتبه انتظامی و همکیشان او تسخر زدند؟!!!

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در حال حاضر تنها به ساختمان برق وزارت نیرو خسارت وارد شده اما اگر هر یک از شهروندان شکایتی در پی این حادثه داشته باشند می‌توانند به کلانتری 105 سنایی مراجعه کرده و شکایت خود را ثبت کنند.

سرهنگ بستو در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا مستقر در محل حادثه حریق ساختمان وزارت نیرو درباره اقدامات انجام شده از سوی پلیس اظهار کرد: همکاران من در پلیس پیشگیری از ساعات اولیه وقوع حریق در صبح روز گذشته در محل حاضر بودند. آنها شب گذشته را در این محل سپری کردن و امشب نیز در این محل خواهند بود.

وی با بیان اینکه امنیت در منطقه برقرار است اظهار کرد: همکاران ما در محل حضور داشته تا نسبت به تامین امنیت ساختمان‌های تخلیه شده و همچنین منطقه اقدام خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان شکایت افراد پس از این حادثه به پلیس وجود دارد یا خیر؟ گفت: در حال حاضر تنها به ساختمان متعلق به وزارت نیرو خسارتی وارد شده اما اگر هر یک از شهروندان شکایتی در پی این حادثه داشته باشند می‌توانند به کلانتری 105 سنایی مراجعه کرده و شکایت خود را ثبت کنند و همکاران من نیز به شکل ویژه به آن رسیدگی خواهند کرد.

سرهنگ بستو در پاسخ به اینکه آیا ممکن است برخی ساکنان ساختمان‌های اطراف از جمله هتل مجاور محل حادثه محل را ترک نکرده باشند، گفت: هر ساختمانی که به تشخیص آتش نشانی باید تخلیه می‌شد تخلیه شده است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.