چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اهمیت نامه آقای دکترمحمود احمدی‌نژاد به علی خامنه ای: با لطمات جبران‌ناپذیر آقایان لاریجانی برخورد قاطع کنید!

اهمیت نامه آقای دکترمحمود احمدی‌نژاد به علی خامنه ای: با لطمات جبران‌ناپذیر آقایان لاریجانی برخورد قاطع کنید!

 

نامه احمدی‌نژاد به رهبر ایران: با لطمات جبران‌ناپذیر آقایان لاریجانی برخورد قاطع کنید

محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور پیشین ایران، در متن نامه ای که  تاریخ چهارم دی ماه ۱۳۹۶   به علی خامنه‌ای فرستاده و اخیرا آن را منتشر کرد یادآور شده: “مستحضر هستید که آقایان لاریجانی چه لطمات جبران ناپذیری به مردم، انقلاب و جنابعالی و به اعتماد مردم نسبت به نظام و انقلاب وارد کرده و چه بلایی بر سر کشور و به خصوص دستگاه قضا و مجلس آورده اند. علی القاعده باید از وضع زندگی و خانواده آنان گزارش‌های لازم به عرض جنابعالی رسیده باشد. ”

به گزارش دولت بهار، متن کامل این نامه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله خامنه ای «مد ظله العالی»
رهبری معظم انقلاب اسلامی

با سلام و تحیت و آرزوی دوام سلامتی جنابعالی

حضرتعالی بیش از همگان مستحضرید که اینجانب و همکارانم، پاکدست، خادم به مردم و کشور و عمیقاً مومن و پایبند به ارزش‌ها و آرمانهای انقلاب و اسلام عزیز بوده‌ایم و زندگی ما شفاف و وقف این امور بوده است.

از وضع مردم و فشارهای کم سابقه اقتصادی، روحی و سیاسی که بر آنان می رود و اینکه دشمنان قسم خورده به اجرای برنامه براندازی امیدوار و جری شده اند، به خوبی آگاهی دارید.

مستحضر هستید که آقایان لاریجانی چه لطمات جبران ناپذیری به مردم، انقلاب و جنابعالی و به اعتماد مردم نسبت به نظام و انقلاب وارد کرده و چه بلایی بر سر کشور و به خصوص دستگاه قضا و مجلس آورده اند. علی القاعده باید از وضع زندگی و خانواده آنان گزارش‌های لازم به عرض جنابعالی رسیده باشد.

از عمق کینه و دشمنی آنان نسبت به ما و اینکه بر خلاف تمام موازین و قوانین، دائماً از عبارات توهین‌آمیز و مجرمانه علیه ما استفاده می کنند و اصرار بر تخریب و حذف ما دارند، اطلاع دارید.

استحضار دارید که سران صهیونیسم بین الملل و استعمار پیر از مواضع و اقدامات دولت اینجانب در صیانت از حقوق ملت و پافشاری بر استقلال و پیشرفت ایران عزیز، تا چه اندازه عصبانی‌اند و بارها آشکارا خواهان تخریب وجهه و نابودی ما شده اند.

وزیر خارجه انگلیس در سفر اخیرش به ایران، توصیه هایی به برخی از افراد داشته است که امیدوارم اطلاعات مربوطه به حضرتعالی انتقال داده شده باشد. می خواهند به هر ترتیب قلم و زبان یاران اینجانب را بشکنند و ما را حذف نمایند.

مستحضرید که جناب آقای بقایی کاملاً بی گناه است تا جایی که شخصاً دستور رهایی ایشان از زندان ۷/۵ ماهه انفرادی و ناجوانمردانه و در شرایط سخت را صادر فرمودید.

اگر جناب آقای حمید بقایی معاون اجرایی رییس جمهور در آن دوره، خواسته نامشروع و ضد‌مردمی و ناجوانمردانه آنان برای متهم کردن همکارانش را می‌پذیرفت چه می‌شد؟

خبر دارید که می خواستند در خفا آقای بقایی را محکوم و با تبلیغات گسترده، دیگر دوستانم و سپس خود اینجانب را محکوم و از صحنه سیاسی حذف نمایند؟ آشکارا چنین پیدا است که امروز هم به دنبال اجرای همان نقشه هستند.

امروز دستگاه قضا بر خلاف تمام موازین شرعی، قانونی، حقوقی و فتاوی جنابعالی و بدون سند و مدرک، اصرار دارد ظلم مضاعفی بر آقای بقایی و دیگر دوستان تحمیل نموده و به عبارت دیگر با خواست دشمنان برای تخریب چهره دولت دهم همراهی نماید.

جهت مزید استحضار، یک نسخه از رای صادره که در بی پایگی در تمام دوران قاجار، پهلوی و جمهوری اسلامی و شاید در جهان بی سابقه بوده و موجب وهن جمهوری است و همچنین حکم صادره علیه آقای جوانفکر تقدیم می گردد.

این برادران بدون استناد قانونی و مدارک متقن و صرفاً بر اساس داستان‌سرایی و ادعاهای واهی شاکیان (دولت فعلی و ضابطان قضایی) با صدور رای (آن هم به اشد مجازات) برای جرم ناکرده مورد محکومیت قرار گرفته اند. در حالی که هیچ یک از عناصر قانونی، مادی و معنوی جرم وجود ندارد.

عناوینی از اقدامات مالی- قانونی معمول و جاری را که از قضا دیوان محاسبات به عنوان مرجع قانونی و تخصصی ناظر بر حساب های دولتی و نحوه هزینه کرد وجوه ذیربط، به آنان رسیدگی کرده و عدم وقوع تخلف در آنها را با صدور رای برائت به صراحت اعلام کرده است، به عنوان موارد جرم اعلام و بر خلاف قوانین و مقررات و به طور یک جانبه و مصرانه حکم از پیش تعیین شده خود را صادر کرده اند.

با اعمال فشار به برخی افراد بازداشت شده در سال ۹۰ و اخذ مطالب دلخواه خود از آنان و با تکیه صرف به آن، کوشیده اند تا با سندسازی بر علیه جناب آقای بقایی، وی را به اتهام تبانی محکوم نمایند. در حالی که اساساً در موضوع مورد نظر، نه تنها ایشان به لحاظ قانونی مسئولیتی نداشته و اقدامی نکرده است، بلکه به طور کلی در این موضوع طرف دومی وجود خارجی ندارد تا به لحاظ حقوقی عنوان تبانی، قابلیت اعلام و انتساب داشته باشد.

در نبود سند و فقد دلیل در انتساب جرم به ایشان، ماموران قضایی کوشیده اند که در مقام تشبث به هر دستاویزی، گزارش خودساخته نهاد تحت مسئولیت و وابسته به خود یعنی سازمان بازرسی مبنی بر عدم پذیرش مامور آن سازمان را که دروغ مسلم است، بدون بررسی صحت و سقم آن، مبنای صدور رای محکومیت قرار دهند.

همچنین است در مورد توسل به داشتن رسیور ماهواره و وجود شوکر مستعمل در منزل و ادعای کذب تحویل و تصرف در ارز یک نهاد انقلابی که کاملاً غیر منطقی است و اینجانب خیلی پیشتر حضرتعالی را در جریان آن قرار داده ام. عجیب تر آنکه در موارد اخیر به قوانین غیر مرتبط استناد کرده اند.

هر نوع انتقاد به مقامات قضایی تحت عنوان توهین و با شکایت دادستان تهران با محکومیت به اشد مجازات منجر می‌گردد.

این اقدام یک پروژه و محصول توافق سه قوه برای تخریب دولت قبل و برای حذف ما است. ظاهراً این آقایان از لطف و عنایت گسترده مردم و باور آنها نسبت به پاکی و صداقت خدمتگزارانشان در دولت نهم و دهم که بارها مورد تایید و تاکید جنابعالی قرار گرفته است، احساس فشار می کنند و اصرار دارند که به هر ترتیب با متهم و محکوم جلوه دادن خدمتگزاران، خود را از فشار افکار عمومی برهانند.

مقامات قضایی بی محابا و آشکارا به افراد تهمت می زنند، توهین می کنند و سپس با سوء‌استفاده از قدرتی که به امانت در اختیار آنها است، آنان را محکوم و مجازات می‌کنند.

در دستگاه قضایی بر خلاف تمام موازین حقوقی و بر خلاف اصل 37 قانون اساسی، بدون سند اتهام وارد می کنند و به جای اثبات آن، از متهم می خواهند بی گناهی خود را اثبات نماید.

اصولاً عدالتخانه در کشور ما برپا شده است تا از ظلم و اجحاف صاحبان قدرت و عوامل حکومت به مردم جلوگیری نماید، اما امروز دستگاه قضا به ابزار صاحبان قدرت و عوامل حکومت علیه مردم تبدیل شده است.

برای فرزندان انقلاب پرونده سازی کرده اند و دشمنان را از هر مستندی برای محکومیت جمهوری اسلامی بی نیاز کرده اند.

متاسفانه تذکرات فردی و عمومی و شکایات مردم تاثیری در جلوگیری از تداوم روند مخرب دستگاه قضا نداشته است.

انتظار این است که حضرتعالی ورود کنید و با برخورد قاطع از اجحاف و ظلم جلوگیری و از مظلومین احقاق حق فرمایید.

از تصدیع مجدد پوزش می طلبم و دوام سلامتی و توفیقات حضرتعالی را تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) آرزومندم.

محمود احمدی نژاد
۹۶/۱۰/۴