یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » بنا به اعتراف سایت تکفیری خمینی زدای موسوم به “فرقه نیوز” “عناصر وابسته به گروهی کافرکیش و تکفیری موسوم به “فرقه برچسبیه” در “موسسات فرق و ادیان” نفوذ کرده و به عنوان “صوفی ستیزی” با آیت الله علی قاضی و آیت الله بهجت و آیت الله طباطبایی و آیت الله خمینی مبارزه و معارضه و عداوت و دشمنی میکنند!

بنا به اعتراف سایت تکفیری خمینی زدای موسوم به “فرقه نیوز” “عناصر وابسته به گروهی کافرکیش و تکفیری موسوم به “فرقه برچسبیه” در “موسسات فرق و ادیان” نفوذ کرده و به عنوان “صوفی ستیزی” با آیت الله علی قاضی و آیت الله بهجت و آیت الله طباطبایی و آیت الله خمینی مبارزه و معارضه و عداوت و دشمنی میکنند!

اختصاصی فرقه نیوز: فرقه برچسبیه در عصر حاضر با نفوذ در موسسات فرق و ادیان در حال برچسب زدن به مراجع عصر حاضر و گذشته هستند تا با تحریک چند طلبه راه گذشتگان خود را ادامه دهند.

فرقه برچسبیه از گذشته تا عصر حاضر
فرقه برچسبیه در عصر حاضر با نفوذ در موسسات فرق و ادیان در حال برچسب زدن به مراجع عصر حاضر و گذشته هستند تا با تحریک چند طلبه راه گذشتگان خود را ادامه دهند.
به گزارش فرقه نیوز؛ آیت الله قاضی یکی از مجتهدین فقه و اصول است که تجلی عرفان حقیقی وی در اخلاقش نمود داشت و همیشه اخلاقش زینت عرفانش بود. ایشان در مجلس روضه ابا عبدالله علیه السلام خودش کفش‌های مهمانان امام حسین علیه السلام را جفت و تمیز می کرد، بدون توجه به آن‌ها که خرده می‌گیرند که آدم بزرگ نباید چنین کاری بکند. آیت الله سید ابوالقاسم خوئی می‌فرمود: من هر وقت می‌رفتم مجلس آقای قاضی، کفش‌هایم را می‌ گذاشتم زیر بغلم که مبادا کفشم آن جا باشد و آقای قاضی بیاید آن را تمیز یا جفت کند.

فرقه برچسبیه که همانند عصر حاضر در حوزه حضور فعالی داشتند و مخالف عرفا بودند شهریه شاگردان آقای قاضی را قطع کردند و بعضی شاگردان مرحوم قاضی را تبعید کردند. فرقه برچسبیه در آن زمان شهریه علامه طباطبایی و بقیه شاگردان را قطع کردند و مسجدی که علامه در آن نماز می خواند چراغ‌هایش را شکستند، سجاده زیر پای علامه کشیدند و سنگ باران کردند، بله‌‌ همان طلبه‌های که توسط فرقه برچسبیه آن زمان تحریک شده بودند.

فرقه برچسبیه در عصر حاضر با نفوذ در موسسات فرق و ادیان در حال برچسب زدن به مراجع عصر حاضر و گذشته هستند تا با تحریک چند طلبه راه گذشتگان خود را ادامه دهند. اگر از این افراد سوال کنید دلیل صوفی بودن آیت الله قاضی چیست بیان میکنند که فلان شاگرد ایشان در فلان کتابش درباره آقای قاضی اینچنین گفته! یعنی این افراد با این استدلال جالب در حال برچسب زدن هستند و تاکنون موفق نشده اند مطلبی بیان کنند که مربوط به خود آقای قاضی باشد و مستقیم به ایشان ان قلت وارد کنند. جالب است بدانید تمامی این افراد طوطی وار سخنان اساتید فرقه برچسبیه را تکرار میکنند و چیزی از خود ندارند. یعنی فلان موسسه دوره ای ۳۲ ساعته برگزار می کند و بعد از ۳۲ ساعت این طلبه به جای می رسد که به خود اجازه میدهد برچسب تصوف به مراجع عصر حاضر و یا مراجع گذشته همچون آیت الله بهجت و… بزند.