شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » قطع‌ووصل عجیب و یکباره برق در مناطقی از جنوب شرق تهران!

قطع‌ووصل عجیب و یکباره برق در مناطقی از جنوب شرق تهران!

معمولا در جریان ظهور اشیاء پرنده نورانی در آسمان و در آتمسفر، فنومن های خاص و ناگهانی عجیبی نیز  بروز مینماید که یکی از آنها قطع و وصل ناگهانی جریان الکتریسیته میباشد!

در پی قطع‌ووصل عجیب و یکباره برق در مناطقی از جنوب شرق تهران، شرکت توزیع برق تهران بزرگ اعلام کرد که مشکلی فنی عامل بروز این رخداد بوده و در حال حاضر شبکه برق در حالت پایدار است و مشکلات ایجادشده برطرف شده است.

۲۴ دی ۱۳۹۶ – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، ساعتی پیش برق شهری در مناطقی از شرق تهران از جمله میدان شهدا، چهارراه تلفن‌خانه، خیابان ابن‌سینا، مجاهدین اسلام و محله‌های مجاور قطع شد.در پی قطع یکباره و عجیب برق در این مناطق که به‌صورت همزمان رخ داد، واحدهای عملیاتی شرکت توزیع برق تهران بزرگ دست به کار شدند و دقایقی بعد، برق تمامی مناطق قطع‌شده، وصل شد.شرکت توزیع برق تهران بزرگ در توضیح این رخداد، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

“مشترکین گرامی
با توجه به اختلال و اشکال فنی ایجادشده در شبکه‌های برق بالادستی، برای دقایقی برق برخی از مناطق جنوب شرق شهر تهران دچار مشکل شد که با پیگیری‌های انجام‌شده این موضوع بررسی و مشکل مرتفع گردید و در حال حاضر هیچ گونه خاموشی نداریم و برق در حال پایدار می‌باشد”.

انتهای پیام/*