یکشنبه , ۶ آذر ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » دروغبافیهای محسنی اژه ای آدمخوار -سخنگوی قوه قضاییه- درباره سرکوبیهای گسترده معترضان گلگون کفن دیماه نودوشش: فقط ۲۵ نفر در اعتراضات اخیر در خیابان کشته شدند! ۵۵ بازداشتی در تهران داشتیم! بازداشتی‌های کل کشور تا دیروز حدود ۴۵۵نفر بود!

دروغبافیهای محسنی اژه ای آدمخوار -سخنگوی قوه قضاییه- درباره سرکوبیهای گسترده معترضان گلگون کفن دیماه نودوشش: فقط ۲۵ نفر در اعتراضات اخیر در خیابان کشته شدند! ۵۵ بازداشتی در تهران داشتیم! بازداشتی‌های کل کشور تا دیروز حدود ۴۵۵نفر بود!

تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۴ – ۲۴ دی ۱۳۹۶   احتمالا دیروز و امروز بخشی آزاد شدند/ سلاح های مورد استفاده در کشته شدن این تعداد سلاح های افراد نظامی نبوده / سینا قنبری خودکشی کرده و‌ دانشجو نبود / پرونده فوت آیت الله هاشمی از سوی خانواده ایشان یا نهادی به قوه قضاییه ارسال نشده

سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به تحریم‌های جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه برخی شخصیت های حقیقی و حقوقی در ایران، تحریم شدن از سوی آمریکا را نمره مثبتی در کارنامه مردم کشورمان دانست.

۲۵ نفر در اعتراضات اخیر  در خیابان کشته شدند / ۵۵ بازداشتی در تهران داشتیم / بازداشتی‌های کل کشور تا دیروز حدود ۴۵۵نفر بود / احتمالا دیروز و امروز بخشی آزاد شدند/  سلاح های مورد استفاده در کشته شدن این تعداد سلاح های افراد نظامی نبوده / سینا قنبری خودکشی کرده و‌ دانشجو نبود / پرونده فوت آیت الله هاشمی از سوی خانواده ایشان یا نهادی به قوه قضاییه ارسال نشده

سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به تحریم‌های جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا علیه برخی شخصیت های حقیقی و حقوقی در ایران، تحریم شدن از سوی آمریکا را نمره مثبتی در کارنامه مردم کشورمان دانست.

به گزارش «انتخاب»، در این نشست حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه در یکصد و بیست و سومین نشست خبری‌اش با خبرنگاران اظهار کرد: مثل چنین روزهایی بود که پهلوی دوم از کشور فرار کرد. صدای انقلابی مردم در گوش‌مان است که «دیو چو بیرون رود فرشته درآید». در هفته‌های اخیر شرارت‌های آمریکا و صهیونیست‌ها را در پشتیبانی و حمایت از ایجاد اغتشاشات در کشور داشتیم. احساس کرده بودند که می‌توانند بر موج اعتراضات مردم سوار شوند؛ عواملی از خودشان را تحریک کردند که در بین صفوف مردم وارد شوند و خساراتی وارد کنند و احیانا افرادی در این ماجرا کشته شوند.

وی افزود: در این زمینه دو چیز مشخص شد و آن دشمنی‌های آمریکا و مترصد بودن به این‌که از هر چیزی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کنند؛ فضای مجازی یکی از این فرصت‌ها بود که از آن بهره گرفتند. نکته دوم این بود که مردم عزیز ما هوشیارند و به محض این‌که متوجه شدند که نقشه دشمن ایجاد آشوب است، به کمک نیروهای نظامی و انتظامی صف خودشان را از اغتشاشگران جدا کردند و میلیون‌ها نفر در استان‌های مختلف با حضورشان بار دیگر با رهبر خود پیمان بستند و به دشمنان فهماندند که هیچگاه در صف دشمن قرار نمی‌گیرند و اعتراص خودشان از آمریکا را اعلام کردند.

وی تاکید کرد: موضوع دیگر بی‌حیایی آمریکا بود که به بهانه‌هایی تحریم‌هایی را علیه شخصیت‌های ایران از جمله رییس قوه قضاییه اعلام کرد. آمریکای فلک‌زده نمی‌داند که مردم ما از دولتمردان آمریکا _ که طی چند دهه انواع ظلم‌ها را به ایران کردند _ آنقدر تنفر دارند که اگر از ناحیه آمریکا ولو در لفظ در تحریم قرار گیرند، نمره مثبتی در کارنامه‌شان و لکه ننگی برای آمریکا ثبت می‌شود ؛ لذا اگر مردم مسرور نباشند از این جهت که افرادی اسم‌شان در لیست تحریم آمریکا قرار می‌گیرد ، قطعا بدانند که هیچ نگرانی ندارد که به کشورهای غربی سفر نکنند.