یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » زنجموره آخوندک حکومتی ناصرمکارم شکرخوار درباره ارتباط میان فضای مجازی و حقیقتی به نام خیزش شهادت طلبانه ملی مردم ایران در سراسر شهرهای میهن!

زنجموره آخوندک حکومتی ناصرمکارم شکرخوار درباره ارتباط میان فضای مجازی و حقیقتی به نام خیزش شهادت طلبانه ملی مردم ایران در سراسر شهرهای میهن!

هشدار های خیالپرورانه و خالی از معنا و بدور ازواقعیتِ مکارم شکرخوار به مسئولان، هم موجب گریه است و هم اسباب مطایبه!!!

درحالی که هموطنان شهادت طلب در سراسر شهرهای میهن هرشب تاصبح با بذل جان و با اراده ای خستگی ناپذیر فریاد میزنند“اصلاح طلب اصولگرا، دیگه تموم شد ماجرا!!” و غوغای خشم آنها گوش فلک را کر کرده است،  آخوندکی موسوم به ناصر مکارم شیرازی در یک موضعگیری متوهمانه پوشالی و پوک دعوی کرد: “خاموش شدن فتنه اخیر دشمنان؟!!!!! به معنای فراموشی مطالبات مردم نیست و تا وقتی مشکلات اقتصادی و فضای مجازی برطرف نشود ریشه معضلات و فتنه ها نیز خشکانده نخواهد شد”.

به گزارش ایرنا، وی شنبه شب در دیدار گروهی از  عمامه به سرهای مطالبه گر حوزه های علمیه قم ادعا کرد: فتنه اخیر از مدتها قبل برنامه ریزی شده بود و دشمنان ازاین طریق به دنبال فروپاشی نظام اسلامی بودند اما با بیداری و هوشیاری مردم تیر آنها به سنگ خورده و هیچ نتیجه ای جز رسوایی دریافت نکردند؟!!!

دشمنان بسیار مفتضحانه عمل کردند به گونه ای که حتی رادیو انگلیس مردم را تشویق به مسلح شدن می کرد که این کار بی سابقه ای است؟!!!!

فتنه اخیر خاموش شده اما فراموش نشده و دشمنان از همه فرصت ها علیه نظام اسلامی استفاده می کنند بنابراین ما همواره باید بیدار و هوشیار باشیم؟!!!!

در دنیا عده ای یاغی و دیکتاتور به دنبال تسلط بر جهان و چپاول ثروت جهان هستند و گناه بزرگ ملت ایران ایستادگی روی پای خود و مقابله با این سلطه گری هاست و تا زمانی که ما مقاومت و ایستادگی کنیم آنها نیز فتنه ای جدید به راه انداخته و هیچ گاه از ما راضی نمی شوند؟!!!!

ملت ایران به هیچ کس باج نمی دهد و روی پای خود ایستاده است، آنها تصور می کردند با اغتشاشات در شهرها کار نظام اسلامی به پایان می رسد اما غافل ازاینکه انقلاب اسلامی ریشه دار است؟!!!

ملت ایران استقلال خود را به راحتی به دست نیاورده است و آن را هم به سادگی از دست نمی دهد و ای کاش سیاستمداران غربی پیام این راهپیمایی های عظیم ملت را درک می کردند و می فهمیدند از این فتنه به جایی نخواهند رسید؟!!!

اختلاف یکی از عذاب های الهی است که با صاعقه و زلزله های ویران گر برابرست.

راهپیمایی های وحدت بخش اخیر نشان داد که مردم با وجود همه اختلافات و مطالبات برای مقابله با فتنه دشمنان با هم به صحنه می آیند و اجازه آشوب در کشور را نمی دهند؟!!!

**توجه دولت و مجلس به مطالبات مردم دربودجه 97
وی درادامه خواهان توجه دولت و مجلس به مطالبات مردم در جریان تصویب بودجه سال آینده شد و گفت: مبادا برخی مسئولان مطالبات مردم را توجیه کنند ، باید واقعیت ها را پذیرفت و مشکلات اقتصادی را برطرف کرد.باید با برنامه ریزی و تلاش مضاعف دولت همانگونه که در عرصه های علمی و نظام پیشرفت رسیده ایم مشکلات اقتصادی نیز برطرف شود.باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و نگاه به درون مسائل اقتصادی و معیشتی مردم برطرف شود و بدانیم که دشمنان می توانند ما را تحریم کنند و این کار افراد ضعیف و ناتوان است.دشمنان از قدرت موشکی ایران اسلامی به شدت هراس دارند و اگر ما مقاومت و ایستادگی کنیم ابزار تحریم نیز در دست آنها خارج خواهد شد.

** فضای مجازی باید سالم و ایمن شود
اختیار فضای مجازی ما به دست دیگران است و درحقیقت ما برده آنان هستیم و مسئولان باید هرچه سریعتر با درنظر گرفتن درخواست های مردم فضای مجازی سالم و ایمن ایجاد کنند.ما درگذشته این مساله را تذکر داده بودیم واکنون که دامان خودشان را گرفته به فکر افتاده اند.

**دلسوزان نظام انتقادات خود را همراه با راهکار مطرح کنند
مردم و دلسوزان باید انتقادات خود را همراه با راه کارهای پیش نهادی مطرح کنند.اسلامیت و جمهوریت در کشور ما با هم عجین شده و قانون اساسی داریم که با رای بالای مردم به تصویب رسیده است و همه باید به آن عمل کنند.