سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » صادق دزدهء از نفس افتاده هم برای نعره کشی برعلیه قیام مردم به پاخاسته به میدان فرستاده شد تا با بلوف و خالیبندی هموطنان را بترساند؟!!!

صادق دزدهء از نفس افتاده هم برای نعره کشی برعلیه قیام مردم به پاخاسته به میدان فرستاده شد تا با بلوف و خالیبندی هموطنان را بترساند؟!!!

در تقابل با مردم شهیدپرور ایران به پاخاسته، رییس قلابی و چاخانِ پوشالیِ قوه قضائیه از دادستان‌های کل کشور خواست که به موضوع ناآرامی‌های اخیر کشور ورود کنند.

رییس  قلابی دستگاه قضا با قمپزدرکردن و توپ توخالی زدن دعوی کرد که حالا دیگر “مردم” باید مسیرشان را از “آشوبگران” جدا کنند؟!! زیرا با کسانی که به خرابکاری، اغتشاش و آشوب دست می زنند باید برخورد شود !!! حتماً مردم هم از این توپ و تشرهای این قاضی القضات دزد فاسد مفسد بیدین خیلی ترسیده اند؟!!!

مردم مسیرشان را از آشوبگران جدا کنند/ دادستان‌های سراسر کشور به موضوع ناآرامی‌ها ورود کنند / با کسانی که به خرابکاری، اغتشاش و آشوب دست می زنند باید برخورد شود

رییس قوه قضائیه از دادستان‌های کل کشور خواست که به موضوع ناآرامی‌های اخیر کشور ورود کنند.

به گزارش «انتخاب»، آیت‌الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با اشاره به اتفاقات روزهای اخیر، گفت: در گوشه و کنار کشور فضاهای غیرقابل قبولی ایجاد کرده‌اند، گاهی ممکن است مطالبات به‌حقی وجود داشته باشد و گاهی مطالباتی وجود دارد که باید در چارچوب قانون صورت بپذیرد.

رئیس دستگاه قضا در ادامه گفت: از مردم می خواهیم که مسیر خود را از اغتشاشگران و آشوبگران جدا کنند. عده‌ای بر این موج‌ها سوار می‌شوند واین اشتباه است. ما نباید بگذاریم اموال عمومی به دست عده‌ای اغتشاشگر نابود شود یا اینکه اموال اشخاص از بین برود. شکستن درب و پنجره بانک ها و هجوم بردن به مساجد، حسینیه‌ها، دادگستری ها و فرمانداری ها غیرقابل قبول است. اینها موضوعاتی نیست که نیروی انتظامی و ضابطین دستگاه قضایی بر آن صبر کنند.

وی تاکید کرد: از دادستان‌ها در سراسر کشور اکیدا می‌خواهم که با توجه به ظرافتی که در مساله وجود دارد به موضوع ورود کنند. کسانی هم که مطالبات دارند باید از طرق قانونی راهنمایی شوند و با کسانی که به خرابکاری، اغتشاش و آشوب دست می زنند و اماکن عمومی، وسایل عمومی و وسایل شخصی را آتش می زنند باید برخورد شود؛ این برخورد هم باید قاطع باشد، چرا که کشور باید انتظام داشته باشد.

آملی لاریجانی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: باید بدانند که مردم ایران در خط ولایت بوده و بصیر هستند. در جایی که امنیت کشور مطرح باشد در صحنه حضور خواهند داشت و مطلقا اجازه دخالت اجانب را نخواهند داد. هر آن مقدار که آنها بیشتر در این آتش بدمند، مردم ما محکم‌تر از انقلاب و ارزش‌های انقلابی خود دفاع خواهند کرد.