جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اقدامات رهبر نظام درباره‌ی زلزله‌ی کرمانشاه(؟!!!) در صدونهمین نشریه موسوم به “خط حزب‌الله”(!!!)

اقدامات رهبر نظام درباره‌ی زلزله‌ی کرمانشاه(؟!!!) در صدونهمین نشریه موسوم به “خط حزب‌الله”(!!!)

 صدونهمین شماره از نشریه موسوم به “خط حزب‌الله”(!!!) از انتشارات دفتر رهبرنظام، همراه با یادداشتی درباره‌ی مجموعه اقدامات علی خامنه ای درباره‌ی زلزله‌ی کرمانشاه(؟!!!) منتشر شد.

نشریه موسوم به “خط حزب الله” : از اتحاد “ایران، حزب‌الله و روسیه”، در برابر اتحاد” آمریکا- اسرائیل”،دَم میزند!

به گزارش مشرق، هفته‌ی پیش در نشریه در مطلبی با عنوان «اگر همه با هم باشیم» به حادثه اخیر زلزله‌ی کرمانشاه و توصیه‌ی همیشگی علی خامنه ای در چنین مواقعی برای چیره شدن بر حوادث و بلایا پرداخت شد، این هفته نیز به دلیل سفر برنامه ریزی شده و کاملا مسکوت و مخفیانه رهبر  خسنه نظام  به کرمانشاه در یک نیمه شب در جمع یک مشت بسیجی اجاره، و بدور از چشم مردم زلزله زده و گورخواب کرمانشاه،  سخن هفته‌ی این شماره با عنوان «در کنار مردم» پرداخته شد. در بخشی از متن چنین می‌خوانیم:

گزارش هفته‌ی این شماره از نشریه نیز با عنوان «بلایِ زلزله، نعمتِ همیاری»، نگاهی است به شکل‌گیری امواج انسانی گسترده برای کمک به هموطنان زلزله‌زده‌ی مناطق غرب کشور.

یادداشت ویژه‌ی این شماره از خط حزب‌الله نیز به ۵ محور پیام علی خامنه ای رهبر خسته نظام  به قاسم سلیمانی اختصاص یافته است.

در بخش پیشنهاد فرهنگی نیز به‌مناسبت سالروز شهادت شهید علی چیت سازیان کتاب «گلستان یازدهم» که خاطرات سرکار خانم زهرا پناهی‌روا همسر این شهید بزرگوار معرفی شده است.

معنای اصلی «امتحان الهی» چیست؟، احکام شرعی ارتباط با نامحرم در فضای مجازی، مردها وقتی کار دارند از خانه و زندگی قهر نکنند، این روحیه در همه جای دنیا نیست، معنای دقیق بسیج و… عناوین بخش‌های دیگر نشریه خط حزب‌الله است که مخاطبین گرامی می‌توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.