یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » حضور رهبر نظام / بدل وی(میر طاهر) در مناطق زلزله زده در پی بالا گرفتن اعتراضات مردم و سلب اعتماد عموی از نظام

حضور رهبر نظام / بدل وی(میر طاهر) در مناطق زلزله زده در پی بالا گرفتن اعتراضات مردم و سلب اعتماد عموی از نظام

به گزارش شبتاب نیوز، با وخیمتر شدن شدت اعتراضات مردمی و فوران خشم و نارضایتی و بی اعتمادی ملی از فروپاشیدگی مدیریت نظام ولایت فقیه در مدیریت بحران ناشی اززمین لرزه در سه استان غرب ایران، علی خامنه ای/بدل وی(میر طاهر) به منطقه زلزله رفت و درمیان یک عده بسیجی و عمامه به سر به ضعف مدیریت نظام و ناتوانی مسئولان مملکت در امدادرسانی به اعترافی بسیار تلخ دست زد و اقرار کرد:” مسئولان اگر نبودند قطعاً مشکلات بیشتری وجودداشت! اما من قانع نیستم!! و با یکایک دلهای داغدار شما همدردم!

رهبر نظام / بدل وی(میر طاهر) همچنین پس از اشاره به بیعرضگی مسئولان دررسیدگی به نیازهای مردم زلزله زده از جهت آوار برداری و تامین آب و برق و چادر و غذا و وسایل بهداشتی ، به سیل بی دریغ کمک های مردم ایران از سراسر استان های کشور اشاره کرده و گفت:  ببینید که مردم ایران چطور همه خودشان را کرمانشاه می دانند. مردم احساس می کنند که به کرمانشاه مدیونند. این حجم گسترده ای که هر کس به قدر وسع خودش کمک کرد.

علی خامنه ای / بدل وی(میر طاهر) یک هفته پس از کشته شدن هزاران هزار هموطن کرد اعم از سنی و یارسان اهل حق و درویش و ایزدی و شیعه درزیر آوار زلزله هفت و سه دهم ریشتری به کرمانشاه رفت!

رهبر نظام / بدل وی(میر طاهر) در  کرمانشاه گفت:مسئولین هم هر کدام در بخشهای مختلف تلاش کردند و اگر نبودند قطعا مشکلات بیشتری وجود داشت اما من قانع نیستم. من با یکایک دلهای داغدار شما همدردم. دوست داشتم در وقت بهتری در جمع مردم شما حاضر می شدیم.این نخستین باری نیست که چنین حوادثی برای مردم این منطقه پیش می آید. من در دوران جنگ تحمیلی هم در میان شما بودم. شما مردانگی و استقامت خود را در جنگ تحمیلی نشان دادید. امروز هم نشان بدهید.انسانهای دلاور و پهلوان می ایستند و حادثه را مغلوب خود می کنند. این داغ و مصیبتی است که مردم ما در این منطقه حدود ۵۰۰ نفر از عزیران خود را از دست دادند،.روزگار بهتری ان‌شالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان شاالله خداوند فرصتی بدهد، وقتی اینجا بیاییم که شهر آباد شده باشد.