شنبه , ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » همین کم مانده بود که ابرام دراکولای ناسید سفاک غاصب تولیت آستان قدس رضوی در استان خراسان وارد معقولات شود و اظهارنظرهای بیربط کند!

همین کم مانده بود که ابرام دراکولای ناسید سفاک غاصب تولیت آستان قدس رضوی در استان خراسان وارد معقولات شود و اظهارنظرهای بیربط کند!

ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای ناسید – که خون چندده هزار جوان بیگناه زندانی را روی دستهای و انگشتها و لا به لای ناخنهایش دارد- اخیراً دوباره دُم درآورده و زبان درازی آغاز کرده و دَم از لاطائلات “دوگین” پسندانه و خوشایند “ارتدکسهای روس “میزند!!

حجت‌الشیطان ابراهیم رئیسی ناسید مشهور به ابرام دراکولای غاصب ناجوانمرد تولیت آستان‌ قدس رضوی گفت: آنچه سبب نگرانی آنهاست تشکیل جبهه بین‌المللی، فرامذهبی و حتی فرادینی!!! مقاومت است که اربعین، نمادی از آن است.

به گزارش خبرنگار سایت پوشالی موسوم به تسنیم از مشهدمقدس، حجت‌الشیطان ابراهیم رئیسی ناسید مشهور به ابرام دراکولای غاصب  در راهپیمایی عظیم اربعین اظهار داشت: در عراقِ صدام و در جنگ تحمیلی می‌خواستند ملت‌ها را مقابل هم قرار دهند اما امروز در عراقِ شهید حکیم و شهدای عالیقدر عراقی، آن چنان مردم دو کشور با یکدیگر همدل و همراه و با صفا هستند که انسان نمی‌تواند میزبان و میهمان را از هم تشخیص دهد. اخیراً ابراز نگرانی کرده‌اند که “اگر داعش سوریه را ترک کند، رژیم ایران جای آن را می‌گیرد”، اما واقعاً آنچه سبب نگرانی آنهاست تشکیل جبهه بین‌المللی، فرامذهبی و حتی فرادینی مقاومت است که اربعین نمادی از آن است.دشمنان می‌خواستند با ایجاد و مدیریت جریان تکفیری در منطقه، جریان مقاومت را تضعیف و مبارزه با رژیم صهیونیستی را از اولویت ملت‌های منطقه خارج کنند، اما با مجاهدت‌های صورت گرفته چنان در مکر خدا قرار گرفتند که نتیجه چند سال درگیرهای منطقه منجر به تشکیل جبهه بین‌المللی مقاومت شده است”!!!

انتهای پیام/