چهارشنبه , ۸ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » بین المللی » با بیتفاوتی و بی اعتنایی مثال زدنی نسبت به لگدمال شدن مستمر حقوق بشر در سیاهچالهای ایران، هیأت ۷۰ نفره اتحادیه اروپا شامل فعالان اقتصادی شنبه به تهران می‌آید!

با بیتفاوتی و بی اعتنایی مثال زدنی نسبت به لگدمال شدن مستمر حقوق بشر در سیاهچالهای ایران، هیأت ۷۰ نفره اتحادیه اروپا شامل فعالان اقتصادی شنبه به تهران می‌آید!

“اینها” – حاکمان زهوار دررفته و مفلوک- برای بقای خودچوب حراج به ثروتهای ملی ایران و ایرانی زده اند، “آنها”- سودجویان بی پرنسیپ –  برای استفاده از وضعیت آچمزی که رژیم حاکم برایران درآن قرارگرفته و به منظور غارتگری در این هرج و مرج عجیب مالی به سمت ایران به راه افتاده اند. این وسط، کسی کاری به وضعیت وخیم نقض مستمرحقوق بشر توسط دژخیمان سیاهچالها ندارد!

هیأت ۷۰ نفره اتحادیه اروپا شنبه به تهران می‌آید
هیأت ۷۰ نفره متشکل از مقامات عالی‌رتبه اروپا و فعالان اقتصادی اروپایی شنبه در تهران حضور می‌یابند.

یک هیأت 70 نفره از اتحادیه اروپا که 25 نفر از آنها اعضای عالی رتبه اروپا هستند به همراه فعالان اقتصادی، شنبه به تهران می‌آید.

این افراد با هدف بررسی ظرفیت‌های موجود در ایران برای افزایش سطح همکاری‌های تجاری به ویژه در بخش محصولات کشاورزی حضور می‌یابند که در صورت مثبت بودن نتیجه امکان تأسیس دفتر اتحادیه اروپا در ایران وجود دارد. هم‌اکنون برای صادرات محصولات کشاورزی به اروپا موانعی وجود دارد که در صورت تأسیس دفتر صادرات به این قاره تسهیل یافته و سرعت می‌گیرد.

این هیأت عالی‌رتبه برگزاری جلسه‌ای در اتاق بازرگانی تهران و وزارت جهاد کشاورزی را در دستورکار خود دارد.

به گزارش فارس، ایران به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات کشاورزی در دنیا مقام یک تا هفتم را دارد که پسته، خشکبار و زعفران سرآمد آنهاست.

هم‌اکنون نیز به دلیل وضعیت نامناسب آب و هوایی در ایتالیا،‌ ایتالیایی‌ها مشتری پروپاقرص کیوی ایران شده‌اند و در صورت اصلاح بسته‌بندی، قیمت‌تمام‌شده و حمل‌ونقل، صادرات به کشورهای اطراف از جمله روسیه رشد فزاینده‌ای خواهد داشت.
منبع: فارس