دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » توسط دفتر تبلیغات ایدئولوژیک بیت ولی فقیه، نشریه موسوم به “در خط حزب‌الله شماره ۱۰۵” منتشر شد!!!

توسط دفتر تبلیغات ایدئولوژیک بیت ولی فقیه، نشریه موسوم به “در خط حزب‌الله شماره ۱۰۵” منتشر شد!!!

به گزارش مشرق، صدوپنجمین شماره نشریه موسوم به  خط حزب‌الله با سخن هفته‌ «علیه امنیت ایران» که به طراحی جدید دشمن برای کاهش قدرت و توان دفاعی کشور پرداخته منتشر شد.

در بخشی از آن اینگونه آمده است: این یک واقعیت است که طراحی ایالات‌متحده برای منطقه‌ غرب آسیا، با شکست مواجه شده است. دلیل آن هم به‌وضوح مشخص است: جمهوری اسلامی، به‌عنوان جبهه‌ مقابل نظم آمریکایی، در برابر رسیدن آمریکا و غرب به اهداف خود در منطقه، سد مستحکمی ایجاد کرده است. پس واضح است که مقامات آمریکایی، همه‌ توان خود را برای از بین بردن این جبهه به کار برند. تصور آنها این بود که با برجام می‌توانند به اهداف خود برسند، حالا اما با دیدن نشانه‌های خلاف تصور خود، “نقشه‌ی جدیدی” را طراحی کرده‌اند. نقشه‌ی جدید آنها، کاهش و یا حتی از بین بردن قدرت و توان دفاعی ایران است.

یکی از نکاتی که رهبرنظام در سخنان اخیر خود درباره‌ مرحوم حاج‌آقا مصطفی خمینی به آن اشاره کردند نبود نشانه‌های «آقازادگی» در ایشان بود: «چه قبل از مرجعیت، چه زمان مرجعیت- یک‌ذرّه نشانه‌های آقازادگی در حاج‌آقا مصطفی نبود.»(1396/7/30) البته او قبلا نیز به این ویژگی اخلاقی فرزند امام رحمه‌الله‌علیه اشاره کرده بود: «مرحوم حاج آقا مصطفی مطلقاً آقازادگی نداشت. نه لباسش، نه عبایش، نه کفشش، نه زندگی خصوصیش، خانه‌اش، مطلقاً هیچ بوی آن تفاخر آقازادگی و اینها ازش نمی‌آمد.»(1362/7/20) به‌همین جهت گزارش هفته این شماره با عنوان «آفت آقازادگی»، به بهانه‌ طرح دوباره کلیدواژه «آقازادگی» در بیانات رهبر نظام، به این موضوع پرداخته است.

همچنین در این شماره، خبر ویژه‌ای از رهبر نظام در خصوص تجلیل او از جایگاه رفیع علمی آیت‌الله خویی برای اولین بار منتشر شده است. در بخش «کلیدواژه» نیز، به کلیدواژه‌ای که رهبر نظام برای اولین بار آن را به کار برد اشاره شده است.

امام حسین علیه‌السلام در صلح با معاویه با امام حسن علیه‌السلام شریک بود، خوارج را به ما درست معرفی نکرده‌اند، اگر قدرت دفاعی نداشته باشیم دشمن جری خواهد شد، وقتی با این روحیه کار کنید از کار خسته نمی‌شوید، خسته به خانه نروید و… عناوین دیگر بخش‌های نشریه خط حزب‌الله هستند که مخاطبین گرامی می‌توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.

صدوپنجمین شماره‌ خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید عمار یاسر تقدیم شده‌است.

سایت کذایی موسوم به مشرق نیوز در پایان اضافه میکند:

نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.