سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » آخوندی موسوم به گلپایگانی- که در باره “سایبر اسپیس” هِرّ را از بِرّ تشخیص نمیدهد- موسوم به “محمدی گلپایگانی”، با”فرصت طلبی نجومی”!، ناشیگری عجیبی به راه انداخته است!!

آخوندی موسوم به گلپایگانی- که در باره “سایبر اسپیس” هِرّ را از بِرّ تشخیص نمیدهد- موسوم به “محمدی گلپایگانی”، با”فرصت طلبی نجومی”!، ناشیگری عجیبی به راه انداخته است!!

برخی کانال های تلگرامی در اثر تبلیغات مسموم، خانواده‌هارا از هم پاشانده‌‌اند! اخیرا “چیزی”(!!!) به نام «نهنگ آبی» ایجاد شده(!!!) که مخاطب را اغوا می‌کند تاخود را از طبقه چندم یک ساختمان به پایین بیاندازد…. پادزهر این “چیز”(!!!) مسجد است!!!

 

به گزارش «انتخاب»،  محمد محمدی گلپایگانی  امروز سه شنبه طی سخنانی در مراسم افتتاح 200 مسجد و مرکز فرهنگی توسط بنیاد برکت اظهار کرد: اخیرا چیزی به نام نهنگ آبی ایجاد شده که مخاطب را اغوا می‌کند خود را از طبقه چندم یک ساختمان به پایین بیاندازد.اولین بنایی که در کره زمین بنا نهاده شد خانه کعبه در مسجد الحرام بود و مفسرین اعتقاد دارند که این بنا به دست حضرت آدم ابوالبشر ساخته شد و حضرت ابراهیم (ع) پس از خرابی‌ها آن را احیا و درست کرد.

وی در ادامه با طرح این سوال که چه افرادی شایستگی و توفیق احداث مسجد را دارند، گفت: افرادی که اقامه نماز می کنند و زکات می دهند افرادی هستند که از شایستگی و لیاقت برای احداث مسجد برخوردار هستند.

محمدی گلپایگانی در ادامه با اشاره روایت‌هایی از پیامبر اکرم (ص) پیرامون مساجد تصریح کرد: درحدیث قدسی آمده است که خانه های خداوند بر روی زمین مساجد است و این مساجد آسمانها را نورافشانی می کنند همانگونه که ستارگان زمین را نورافشانی می کنند.در احادیث دیگری از پیامبر (ص) نقل شده است که بهترین مکان مسجد است و مساجد خانه‌های افراد متقی است و خداوند ضمانت کرده رحمت و آسایش را برای افراد متقی که خانه شان مسجد است و به آنها اجازه عبور از صراط داده خواهد شد. پیامبر (ص) فرمودند کسی که یک چراغ در مسجد روشن کند تمام ملائکه و فرشتگان برا ی این فرد طلب مغفرت می کنند تا زمانی که این چراغ روشن است.مسجد سکوی پرش به آسمان است، مسجد حتی در زمان پیغمبر هم فقط برای نماز نبوده است و پیغمبر بعد از هجرت از مکه و نرسیده به مدینه در بیرون شهر مسجد قبا را ساختند.اولین شرط امام جماعت مسجد منظم بودن است؛ همچنین امام جماعت یک مسجد باید از لحاظ علمی در حدی باشد که بتواند جواب مردم را به عنوان امین مردم بدهد.مورد دیگر اینکه فرد یکه می خواهد امام جماعت مسجد باشد باید با مردم وا هالی مسجد به ویژه نسل جوان رفیق باشد.

محمدمحمدی گلپایگانی با اشاره به خطر بزرگی از ناحیه تبلیغات مسموم در فضای مجازی و تلگرام که جوانان را تهدید می کند (!!!) گفت: خانواده‌ها در خطر هستند، در یک خانه پسر و دختر و حتی بزرگتر موبایل دستشان است و با این وسیله مشغول هستند و این موضوع خانواده‌ها را از هم می پاشاند و در اثر همین تبلیغات مسموم از ناحیه فضای مجازی طلاق‌ها زیاد شده است.

وی با اشاره به اغواگری ‌هایی که در نرم افزارها و محتوای فضای مجازی و بازی‌های اینترنتی است ، تصریح کرد: اخیرا چیزی به نام نهنگ آبی ایجاد شده که مخاطب را اغوا می کند خود را از طبقه چندم یک ساختمان به پایین بیاندازد.پادزهر این موضوع مسجدو امام جماعت مسجد است ؛‌ ما از لحاظ تعالیم اسلامی و معارف اهل بیت بسیار غنی هستیم و چنانچه یک امام جماعت در یک مسجد با نسل جوان ارتباط داشته باشد و با آنها رفیق باشد می تواند از این معضلات جلوگیری کند.

ما درگیر رئیس جمهور به ظاهردیوانه آمریکا هستیم که چنین چیزی تا حالا سابقه نداشته است؛ ما همیشه از ناحیه اینها دشمنی داشتیم و بهترین نام را برای حکومت جائر آمریکا امام (ره) انتخاب کردند و آن را شیطان بزرگ نامیدند و انها از ابتدای انقلاب تا امروز در حال توطئه بودند اما این موردجدید از همه بدتر است.

محمدی گلپایگانی با اشاره به بندهایی از اطلاعیه‌ای که چندی پیش وزارت خارجه آمریکا در مورد حقوق بشر در ایران صادر کرد،‌ گفت: در بندهایی از این اطلاعیه آمده است که چرا نیروهای مسلح ایران تحت امر ولی فقیه هستند ؟ یا اینکه چرا مخالفان سیاسی در ایران تحت عنوان قاچاقچی اعدام می شوند ؟ خب قوه قضائیه کدام فرد سیاسی را به عنوان قاچاقچی اعدام کرده است؟ حتی بسیاری از قاچاقچیان مواد مخدر که محق اعدام هستند هنوز نگه داشته شده‌اند.

دربند دیگری از این اطلاعیه آمده است چرا در ایران از انتشار فیلم‌های مبتذل جلوگیری می شود؟ یا در بند دیگری آمده است چرا در ایران دادگاه ویژه روحانیت وجود دارد؟ حال آنکه این دادگاه در واقع صیانت از روحانیت است چرا که باید جایی باشد که افراد ناصالح نتوانند نفوذ کنند؛ مگر می شود آنها بیکار نشسته باشند قطعا افرادی را می خرند تا از آنها استفاده کنند.در بند دیگری از این اطلاعیه آمده است چرا ناظران بین المللی در انتخابات ایران حضور ندارند؟ خب مگر وقتی در انگلیس یا آمریکا یا فرانسه انتخابات برگزار می شود ناظر بین المللی حضور دارد؟در بند دیگری از اطلاعیه وزارت خارجه آمریکا پیرامون حقوق بشر در ایران آمده است چرا ارتباط جنسی در ایران با رضایت طرفین غیر قانونی است؟ در حال حاضر یکی از خطرات بزرگی که غربی ها را تهدید می کند معضل حرامزادگی تحت عنوان ازدواج‌های سفید در غرب است.