جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » فرق و ادیان » سایت افشاگر «آمدنیوز» امان قرارگاه جنگ نرم و اتاق خالی از فکر افسران جوان سپاه را بریده است!

سایت افشاگر «آمدنیوز» امان قرارگاه جنگ نرم و اتاق خالی از فکر افسران جوان سپاه را بریده است!

ابراز حقد و کین علیه مدیران و مسئولان سایت افشاگر «آمدنیوز» فقط نشانه سیاه بختی مسئولان قرارگاه جنگ نرم و اتاق خالی از فکر افسران جوان سپاه پاسداران است!

گردانندگان  تکفیری وناشی “قرارگاه جنگ نرم سپاه پاسداران” آن قدر از افشاگریهای بی امان “کانال آمدنیوز” به تنگ آمده اند که روی به «فرافکنیهای مذبوحانه» آورده اند تا درد بیدرمان عجزخود را مرهم گذاری کنند!

به گزارش «شبتاب نیوز» سایت اسلام ستیز و مردم گریز تکفیری موسوم به “فرقه نیوز” / که کوس رسوائی گردانندگان حقیرش از بام فلک به زمین افتاده و طنینش از فرش به عرش رسیده/ برای اثبات مزدوری و خوشخدمتی به اربابانش در موسسه تکفیری باطل پژوهی و حق ستیزی موسوم به “موسسه حق پژوهی خراسان” – زیر نظارت عالیه ابراهیم رئیسی ناسید مشهور به ابرام دراکولا غاصب تولیت آستان قدس رضوی و پدر زن او احمدعلم الهدا امام جمعه قلابی مشهد و بجامانده از نسل هارون الرشید خلیفه غاصب عباسی- در یک فرافکنی مضحک و کودکانه با جعل اتهامات بی اساس ادعاهایی به سبک و سیاق زیر مطرح کرده است:

 

نفاق به سبک آمدنیوز/ از برافراشتن بیرق سیدالشهدا (ع) تا همکاری با شبکه‌های ضدشیعه + فیلم

در حالی کانال ضد ایرانی آمدنیوز٬ به نشانه اقامه عزای شهادت امام حسین (ع) لوگوی خود را سیاه‌پوش کرده است که در عمل با شبکه‌های تلویزیونی ضد شیعه همکاری می‌کند.

به گزارش فرقه نیوز؛ شبکه وهابی کلمه که از سوی خاندان آل‌سعود، تزریق مالی می‌شود، در چند وقت اخیر از ارتباط تنگاتنگ خود با گردانندگان کانال مشهور به جاعل نیوز پرده برداشته‌است.

در فیلمی که منتشر شده است، مجری این شبکه طی ارتباطی تلفنی که با «سام محمودی» برقرار کرد، خطاب به او گفت که «ما خوشحال هستیم بالاخره شما از سایه درآمدید؛ شما شناخته شده هستید و در برنامه شبکه کلمه مشارکت داشته‌اید».

نفاق به سبک امدنیوز

سام محمودی که اینچنین مورد لطف و عنایت مجری شبکه ضدشیعی کلمه قرار گرفته است، بعنوان سردبیر کانال وابسته به موساد آمدنیوز معرفی شده است.

براساس گزارش‌ها، شبکه تلویزیونی کلمه با بودجه سالانه چندین میلیون دلاری – که مستقیما از طرف سعودی ها تامین می شود – برای ترویج اهداف وهابیت ایجاد شده و  مبانی اصیل اسلامی را هدف قرار می دهد و عمده ماموریت آن اختلاف افکـنی و تفرقه میان مذاهب مختلف اسلامی است.

نفاق به سبک امدنیوز
کارشناسان این شبکه همواره به توهین به ائمه اطهار و شیعیان می پردازند که در فیلم زیر به دو نمونه از آن‌ها اشاره شده است.