چهارشنبه , ۸ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » صادق سارق درصدد است برای انحراف اذهان از جاسوسی دختر خودش زهرا لاری جانی، برای یکی از نزدیکان آقای دکترعلی مطهری یک پرونده جاسوسی درست کند!

صادق سارق درصدد است برای انحراف اذهان از جاسوسی دختر خودش زهرا لاری جانی، برای یکی از نزدیکان آقای دکترعلی مطهری یک پرونده جاسوسی درست کند!

جاسوس ها و دزدهای محفل صادق سارق لاری جانی به جان صالحان و مصلحان افتاده اند و از حمایت دستگاه سیاه ضد امنیتی هم برخوردارند!

«صادق لاریجانی» رئیس قوه قضائیه که در تلاش است با اقداماتی ایذایی، افکار عمومی را از موضوع جاسوسی زهرا لاریجانی برای عناصر امنیتی سفارت بریتانیا منحرف کند، این‌بار قرار است طرح بازداشت یکی از نزدیکان «علی مطهری» نایب رئیس مجلس را اجرا کند.

یکی از منابع خبری «آمدنیوز» نزدیک به «علی لاریجانی» اطلاع داده است که روز شنبه ۲۲ مهرماه جلسه‌ای میان «صادق لاریجانی»، «سیدمحمود علوی» و «حسین طائب» تشکیل شده که «صادق لاریجانی» در این جلسه، خواستار بازداشت یکی از نزدیکان «علی مطهری» نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به اتهام «جاسوسی» شده است.

در این جلسه، «صادق لاريجانی» از «علوی» و «طائب» خواسته كه به دليل حمايت «علی مطهری» از متهمان پرونده «آمدنيوز» و مطرح كردن بحث ۶۳ حساب شخصی رييس قوه قضاييه در اين رسانه، علیه یکی از نزدیکان «علی مطهری» (نام محفوظ) پرونده‌سازی کرده تا ضمن به سکوت کشاندن نایب رئیس مجلس، تبلیغات رسمی رسانه‌های وابسته علیه آقای مطهری را به جريان بيندازند.

آذری جهرمی مسئول کاشت شنود در دفترکار علی مطهری بود!

اين درخواست «صادق لاريجانی» در حالی صورت گرفته كه عوامل «آذری جهرمی» وزیر فعلی ارتباطات در سال ١٣٩٢ در دفتر علی مطهری واقع در خيابان پاسداران دستگاه «شنود کریستال» نصب کرده بودند. این دستگاه توسط «محمد خجسته» از عوامل «آذری جهرمی» در معاونت کشف ارتباطات وزارت اطلاعات بدون اطلاع این وزارت‌خانه نصب شد که پس از اطلاع آقای «مطهری» از این اقدام غیرقانونی و رسانه‌ای کردن آن، «خجسته» از وزارت اطلاعات اخراج شد. هدف از نصب این دستگاه، کشف ارتباطات خصوصی «علی مطهری» برای فشار امنیتی بر وی و به انفعال کشیدن او بوده است.

«صادق لاريجانی»، «حسین طائب» و «سیدمحمود علوی» را مجاب كرده كه حتی در صورت لزوم، این عضو خانواده آقای مطهری را بازداشت و تحت عنوان «جاسوس» مورد بازجویی قرار دهند تا با تبلیغات رسانه‌ای علیه نایب رئیس مجلس، پرونده جاسوسی «زهرا لاريجانی» را در افكار عمومی تحت الشعاع قرار دهند.

در هفته گذشته «علی مطهری» نماینده تهران در نامه‌ای خطاب به «صادق لاريجانی» از وی به خاطر بازداشت‌های غيرقانونی روزنامه‌نگاران انتقاد كرد و پس از آن دادستان تهران و دادستان كل كشور به اظهارات آقای «مطهری» واكنش‌های شتاب زده‌ای نشان دادند.

آقای «مطهری» تنها نماینده مجلسی است که با شجاعت و صراحت از عملکرد غیرقانونی «صادق لاریجانی» رئیس قوه قضائیه و مجموعه تحت امر او انتقاد کرده که این موضوع باعث عصبانیت رئیس دستگاه قضا و پرونده‌سازی علیه وی شده است.