یکشنبه , ۱۴ آذر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » فرار معاون به اصطلاح سیاسی- امنیتی استاندارخراسان از گرزکِشی خانم هاجر چنارانی! از کباده گیرهای نیشابوری؟!!!

فرار معاون به اصطلاح سیاسی- امنیتی استاندارخراسان از گرزکِشی خانم هاجر چنارانی! از کباده گیرهای نیشابوری؟!!!

این ماجرا آبروریزی بزرگی برای ابراهیم رئیسی مزدور سلاخ موسوم به ابرام دراکولای ناسید به بار آورد!

هاجرچنارانی که از خانم های جنگجو است از قبل خودرا برای تادیب معاون سیاسی امنیتی کذایی استاندارخراسان آماده کرده بود اما چون ماموران حفظ آرامش مانع ورود این خانم با چوب و چماق و میل گرد وارد سالن سخنرانی شدند، خانم هاجر چنارانی درحالی که کف بر لب آورده میکروفن را کشیده و به گوشه ای پرت کرد و با پایه آهنی میکروفن به سوی معاون سیاسی امنیتی استاندار یورش برد و چندنفر را زیر دست و پای خود مشت و مال داد و اگر در آن لحظه حادّ “آبجی بسیجی ها” مانع او نمیشدند، معاون استانداررا به شدت مصدوم و مضروب میکرد!!

همایش فرمایشی بیحاصل و مسخره ای به منظور بالاکشیدن سهمی از بیت المال مردم محروم ایران زیرعنوان  «زن، سلامت و خانواده» که ظهر امروز (یکشنبه 23 مهرماه) در نیشابور برگزار می‌شد، که بناگاه با حاشیه هایی روبه رو شد که منجر به آن شد که معاون سیاسی-امنیتی استاندار خراسان رضوی  با ترس و وحشت از جلسه  پا به فرار گذاشت و در میان گروهی از محافظانش فِلنِگ را بست و در رفت!!!

به گزارش «تابناک»؛ در این همایش و زمانی که معاون سیاسی استاندار پشت تریبون قرار داشت و مشغول سخنرانی بود، با اعتراض شدید اللحن هاجر چنارانی، نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی مواجه شد، به گونه ای که چنارانی با پایه میکروفون به معاون سیاسی استاندار حمله کرد.

این اتفاق در حالی رخ می‌داد که پیشتر معاون سیاسی استاندار سهوی در سخنانی از عبارت “خراسان غربی” به جای “خراسان رضوی” استفاده کرده بود.

ماجرا از این قرار بود که حدود ده روز پیش، معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان رضویف حین سخنرانی خود در تالار شهید عابد فرمانداری نیشابور در مراسم افتتاحیه پارلمان جدید بانوان، در میانه سخنانش به اشتباه از عبارتی نادرست استفاده کرد و گفت: «طی روزهای گذشته در سفر به خراسان غربی، پارلمان بانوان شهرستان‌های آن منطقه را افتتاح کرده ایم.»

در پایان سخنان وی، یکی از خبرنگاران اهل نیشابور به وی گفت: «آقای حسینی، شما شیرینی جلسه را به کام ما نیشابوریان، تلخ کردید و در سخنانتان از خراسان غربی نام بردید. آیا این عنوان جایگاه جدید در تقسیمات کشوری است؟»

حسینی در پاسخ، ضمن عذرخواهی گفت: «ببخشید اگر گفتم، اشتباه کردم؛ منظور من غرب خراسان رضوی و غربی‌ترین شهر این استان بود».

به کار بردن این عنوان از سوی معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان رضوی اما به حساسیت‌های قومی در ارتقای مناطق خواهان استقلال از استان دامن زد و موجب شد که همایش امروز «زن، سلامت و خانواده» در این شهرستان با حاشیه های ناگواری همراه شود.

در این جلسه، هاجر چنارانی با اعتراض به مسئولان برگزاری همایشی در نیشابور با فریاد گفت: «مسئولانی که وی را به این برنامه دعوت نموده اند خیانت کرده‌اند؛ وی [معاون استاندار] باید در خصوص ادعایی که پیش از این کرده، از مردم شهر عذرخواهی کند.»

در نتیجه این مناقشات، مسئولان با حلقه زدن پیرامون این نماینده، سعی در آرام کردن وی داشتند؛ اما چنارانی آنچنان از کوره در رفت که با پایه میکروفن به سخنران جلسه حمله کرد و چه بسا اگر خانم های حاضر در روی سن دخالت نمی کردند، آسیب جدی به معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی وارد می‌شد.