سه شنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۱
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سایت جوان(سپاه پاسداران) :” سازمان مجاهدین خلق” مجموعه ۵۲ صفحه اسناد را درمورد اثبات نقض برجام توسط حکومت ایران به دونالدترامپ داد!

سایت جوان(سپاه پاسداران) :” سازمان مجاهدین خلق” مجموعه ۵۲ صفحه اسناد را درمورد اثبات نقض برجام توسط حکومت ایران به دونالدترامپ داد!

گزارش تکان دهنده سازمان مجاهدین زیرعنوانِ «هسته مرکزی هسته‌ای ایران؛ سایت‌های نظامی بازرسی نشده هستند!!»

روز گذشته‌، شبكه فاکس نیوز «بازوی رسانه‌ای جمهوریخواهان» در آستانه سخنرانی رئیس‌جمهور امریكا علیه ایران، مدعی دسترسی به سند ۵۲ صفحه‌ای جدید از گسترش تأسیسات هسته‌ای جدید در ایران شد.
به گزارش جوان، فاكس‌نیوز می‌گوید كه به یك گزارش ۵۲ صفحه‌ای دست پیدا كرده كه آن را مجاهدین خلق تهیه كرده‌اند. این گزارش را كه با عنوان «هسته مرکزی هسته‌ای ایران؛ سایت‌های نظامی بازرسی نشده» تهیه شده است سازمان مجاهدین خلق به طور اختصاصی در اختیار فاكس‌نیوز قرار داده‌اند و از قرار معلوم، دیشب به فاصله اندكی قبل از سخنرانی ترامپ منتشر شده است.

علیرضا جعفرزاده معاون دفتر شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین در واشنگتن اعلام کرد كه برنامه هسته‌ای رژیم ایران دو جنبه صلح‌‌آمیز و نظامی دارد كه هدف آن دستیابی به سلاح هسته‌ای است. رژیم ايران از آوریل ۲۰۱۷ دست به كار ساخت یك مركز نظامی جدید شده كه مظنون به ساختن سلاح هسته‌ای است. یافته‌های مجاهدین نشان می‌دهند كه این رمز جدید در تدارك یك برنامه اتمی نظامی است. این گزارش مجاهدین در آستانه اعلام گزارش ۹۰ روزه ترامپ به كنگره درباره برنامه هسته‌ای ایران منتشر شده است و به نظر می‌رسد كه دستمایه رئیس‌جمهور امریكا درباره عدم پایبندی ایران به برجام باشد.

منبع: روزنامه جوان