دوشنبه , ۸ آذر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » یک پاسدار موسوم به “رحیمی” به عنوان فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت تعدادی جوان که شیشه بانکها را دریک حالت هیجانی شکسته اند دستگیر شده اند ولی به سرعت آزاد میشوند!

یک پاسدار موسوم به “رحیمی” به عنوان فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت تعدادی جوان که شیشه بانکها را دریک حالت هیجانی شکسته اند دستگیر شده اند ولی به سرعت آزاد میشوند!

رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ همچنین افزود این جوانها تحت القاء یک شبکه ماهواره ای دست به این اقدامات زده و از آنها چندقبضه تفنگ بادی کشف و ضبط شده است!

خبرگزاری حکومتی ایرنا: سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد:جوانان هیجانی، شیشه بانک‌ها را شکستنداز این افراد دستگیر شده 6 قبضه تفنگ بادی و ساچمه ای کشف شد و طی صحبت هایی که از سوی پلیس با آنها انجام شد اعلام کردند که تحت تاثیر القائات یک شبکه ماهواره ای قرار گرفته اند و اکنون اظهار ندامت و پشیمانی می کنند.
پلیس در چند روز گذشته عاملان تخریب شیشه برخی از بانک ها را دستگیر کردند که این افراد جوانان هیجانی زیر 30 سال بوده که به زودی آزاد می شوند.

سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در حاشیه مراسم افتتاح مجتمع خدمات انتظامی در جمع خبرنگاران افزود: برخی از جوانان تحت تاثیر فضای مجازی اقدام به تخریب شیشه برخی از بانک ها در سطح شهر تهران کرده بودند که بلافاصله پلیس پایتخت وارد عمل شد و تمامی آنها را دستگیر کرد.

از این افراد دستگیر شده 6 قبضه تفنگ بادی و ساچمه ای کشف شد و طی صحبت هایی که از سوی پلیس با آنها انجام شد اعلام کردند که تحت تاثیر القائات یک شبکه ماهواره ای قرار گرفته اند و اکنون اظهار ندامت و پشیمانی می کنند.

رییس پلیس پایتخت تاکید کرد: قطعا با این افراد با اغماض و عطوفت اسلامی برخورد خواهیم کرد، چرا که در شرایط هیجانی دست به تخریب شیشه برخی از بانک ها زدند و به احتمال زیاد به زودی از سوی پلیس آزاد می شوند.

جمعه شب گذشته افرادی اقدام به تخریب و شکستن شیشه های چند بانک با استفاده از تفنگ ساچمه ای کردند.
به گفته رییس پلیس پایتخت، این افراد با انجام شیطنت و به صورت یک بازی بچه گانه اقدام به شلیک تیر ساچمه ای و شکستن شیشه برخی از شعبات بانک های پایتخت کرده بودند.