چهارشنبه , ۳ مرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » واکنش سردار اشتری به خبر جاسوسی زهرا لاریجانی: بر اثر توهین به مسئولان در فضای مجازی، اتفاقاتی در شرف رخ دادن است!

واکنش سردار اشتری به خبر جاسوسی زهرا لاریجانی: بر اثر توهین به مسئولان در فضای مجازی، اتفاقاتی در شرف رخ دادن است!

به گزارش شبتاب نیوز، فرمانده نیروی انتظامی، سردار اشتری با ابراز نگرانی از  افشاگریهای اخیر در ارتباط با جاسوسی «زهرا لاریجانی» دختر صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه، گفت باید نسبت به توهین به مسئولان نظام و هتک حرمت مقدسات هوشیار بود.

فرمانده نیروی انتظامی در یک برنانه تلویزیونی با اشاره به افشاگریهای اخیر در مورد جاسوسی دختر صادق لاریجانی که «امروز دوشنبه ۱۷ مهر ۹۶ بخشی از فایل صوتی اعترافاتش به جاسوسی برای«سرویس ام آی سیکس انگلستان» در کانال تلگرامی «آمدنیوز» نیز منتشر شد»، گفت: باید دقت بکنند، هوشیار باشند، ملاحظه کنند که بر اثر توهین به مسئولان و هتک حرمت مقدسات در فضای مجازی اتفاقاتی در شرف رخ دادن است.

سردار حسین اشتری گفت در فضای مجاری متأسفانه مردم از موضوعاتی که از خارج از کشور به ما وارد می‌شود الگو می گیرند، حالا تهاجم فرهنگی یا هر چیز  دیگری که به آن اشاره کردیم، تاثیر خود را می‌گذارد، بخشی هم ممکن است مشکلات خاص خود جامعه باشد که باعث می‌شود که این جریانات دومرتبه شکل بگیرند و عرض اندامی بکنند.

جالب این است که سرداران و مسئولان نظام به جای پرداختن به جاسوسی دختر رئیس قوه قضائیه برای «سرویس ام آی سیکس انگلستان» دائما یا تکذیب میکنند، و یا با فرافکنی مانند سردار اشتری آن را توهین به مسئولان نظام تلقی می کنند، و این در حالی است که آقای روح الله زم روز جمعه در «برنامه صفحه آخر صدای آمریکا» اسناد این خبر را منتشر کرد، و امروز نیز بخشی از فایل صوتی اعترافات زهرا لاریجانی که «در این فایل که هنگام بازجویی ضبط شده میگوید من به رابط انگلیسی محل استقرار را نگفتم چون نمی دانستم که بگویم، فقط تعداد و محل تحویل کلاهکها را به رابط انگلیسی گفتم» منتشر شد.

متاسفانه سردار اشتری و دیگر مسئولان یا هیچ اراده و اختیاری از خود «در برابر خاندان لاریجانیها و این حجم از فساد و خیانت این خانواده به مردم ایران» ندارند، یا در خواب هستند و یا خود را به خواب زده اند، که در هر سه صورت باید گفت «وامصیبتا» !