جمعه , ۱۸ آذر ۱۴۰۱
صفحه اول » فرق و ادیان »  رئیس و اعضای مرکز تکفیری فتنه برانگیز و تفرقه افکن موسسه بهداشت معنوی با “محمدمهدی شب زنده دار” دیدار کردند!

 رئیس و اعضای مرکز تکفیری فتنه برانگیز و تفرقه افکن موسسه بهداشت معنوی با “محمدمهدی شب زنده دار” دیدار کردند!

 

جالب است که بدانیم، مرکز فتنه و تفرقه تکفیری موسوم به “موسسه بهداشت معنوی؟!” درست ده روز قبل از دستگیری آقای دکتر محمد علی طاهری سرهم بندی و تاسیس شد و خبر تاسیس آن درروزنامه رسمی اعلام شد!

آخوند شب زنده دار – که مجمعی از سارقان بیت المال و جاسوسان مملکت فروش و لواطچیان فاجر را به عنوان ارکان “نظام مقدس ولایت فقیه” معرفی میکند و خودش را هم از اعضای مجلس خبرگانِ!!! همین مجموعه -بزعم او- مقدسی!!! میداند که استاد ممتاز “دارالقرآن” اش از سرکردگان لواطگر مملکت است و رئیس قوه قضائیه آن از کلان مُفسدان مَفسده جو  است و دختر رئیس فاسد قوه قضائیه اش از جواسیس اسناد فوق محرمانه و سری کشور برای فروش به ثمن بخس به بیگانگان میباشد- به باندمافیایی تکفیریهای موسسه بدنام موسوم به موسسه بهداشت معنوی!!! درس چگونگی مبارزه با  به اصطلاح عرفانهای کاذب میدهد؟!

بابا! طشت رسوایی شما به قید اسناد و مدارک از بام عرش برروی فرشِ وسط میدان فرو افتاده و مردگان هزار ساله هم از کثافت و نجاست چنین جرثومه های مملکت فروش و کشور برباد دهی مطلع و منزجر شده اند. عجب روئی که به سنگ پا، پشت پا میزند وشرم و حیا را بکلی کنار گذاشته است!!

این همه کذاّب  در حلقه های موسوم به “کذّابین تکفیری” دورهم جمع میشوند و به نام استالینیسم زیر بیرق قلابی اسلام کذب و کاذب و من درآوردی و کمونیستی اختراعی و التقاطی خودشان میخواهند به اصحاب عرفان و تصوف و فقر محمدی برچسب “عرفان نوظهور و دروغین کاذب” بزنند و با به تاراج دادن میراث آیت الله سیدروح الله خمینی به ریش خویش بخندند و به ریشه خود تیشه هدم و خرق بزنند!

سایت موسوم به رسانیوز در قم مینویسد: استاد درس خارج حوزه علمیه با بیان این که مسأله عرفان های کاذب در طول تاریخ وجود داشته است، افزود: “صوفیان در ایران یکی از فرقه های معنوی کاذب بوده اند.

به بیان دیگر آخوند شب زنده دار با وقاحت و گستاخی آیت الله سیدروح الله موسوی مصطفوی خمینی ملقب به صوفی هندی را  به دلیل تعلق خاطر علنی به “تصوف و عرفان اسلام و مکتب فقر و درویشی” متهم به پیروی از  “عرفان کاذب” میکند! و به گزارش سایت موسوم به رسانیوز مدعی میشود: “صوفیان در ایران یکی از فرقه های معنوی کاذب بوده اند و امروز هم برخی از این گرایش های معنوی وجود دارد؛ تا وقتی انسان هست تفکرات انحرافی هم هست نمی شود به صورت کلی جلو این حرف ها را گرفت.”

 

آیت الله شب زنده دار:مبارزه با عرفان‌‌های کاذب درک ویژه‌‌ای از فقه می‌خواهد!!
استاد درس خارج حوزه با بیان این که مبارزه با عرفان های کاذب درک ویژه ای از فقه می خواهد، بهترین راهکار مقابله با آن را ترویج عرفان اسلامی در جامعه دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، آیت الله محمد مهدی شب زنده دار، از فقهای شورای نگهبان، پیش از ظهر امروز در دیدار با رییس و اعضای مؤسسه بهداشت معنوی در مؤسسه بقیه الله، با اشاره به خلأ قانونی برای مبارزه با عرفان های کاذب در کشور اظهار داشت: باید مجلس را نسبت به این دغدغه حساس کرد تا قانونی را برای مقابله با این فرقه ها به تصویب برسانند.

استاد درس خارج حوزه علمیه با بیان این که مسأله عرفان های کاذب در طول تاریخ وجود داشته است، افزود: صوفیان در ایران یکی از فرقه های معنوی کاذب بودند و امروز هم برخی از این گرایش های معنوی وجود دارد؛ تا وقتی انسان هست تفکرات انحرافی هم هست نمی شود به صورت کلی جلو این حرف ها را گرفت.

وی خاطرنشان کرد: عرفان های کاذب مانند یک بیماری است و باید طبیب هایی باشند تا این بیماری را درمان کنند و این رسالت حوزه های علمیه است که باید عرفان اسلامی را به درستی دریافت کند و در جامعه ترویج دهد.

آیت الله شب زنده دار با بیان این که تشخیص حق و باطل از ابواب دقیق فقه و از فنون تخصصی است، اظهار داشت: عرفان باید به درستی تبیین شود و نباید از روی تعصب به این موضوع پرداخته شود.

وی تصریح کرد: مبارزه با عرفان های کاذب درک ویژه ای از فقه می خواهد و باید علمای برجسته حوزوی که نادر هم هستند به این موضوع بپردازند.

رییس مؤسسه بقیه الله با بیان این که تمام انسان ها گرایش به معنویت دارند و باید آن ها را تغذیه درست معنوی کرد، اظهار داشت: راه حل اصلی مبارزه با عرفان های کاذب نشان دادن عرفان صحیح و اسلامی به مردم است.

وی افزود: متأسفانه این که می بینیم گاهی اوقات عرفان های کاذب از طریق ورزش و یا کلاس های تقویتی و دیگر موارد وارد جامعه می شوند و مسؤولان هم در برابر آن موضع نمی گیرند به دلیل نا آگاهی مسؤولان از مشکلات این عرفان ها است.

 

علت تند روی مأموران امنیتی قرارگاه ثارالله در پرونده بی‌گناه ترین مهمان 7ساله بند دوالف (محمدعلی طاهری)

به‌راستی چه چیزی باعث شد تا محمدعلی طاهری که همه بر بی‌گناهی وی اتفاق نظر دارند، به طور غیرقانونی و غیرشرعی دوبار محکوم به اعدام گرد⁉️
قرارگاه ثارالله که مسئول پرونده‌سازی برعلیه محمدعلی طاهری است، برای این‌که بتواند به مطامع شخصی خود در بیت و در نزد رهبری برسد و بودجه کلانی را سالیانه در تصرف گرفته و چپاول کند، چه طعمه‌ای بهتر از محمدعلی طاهری که استاد عرفان بوده و کلاس‌های زیادی را در سطوح مختلف تشکیل داده و بسیار شناخته شده است، می‌توانست پیدا کند⁉️

محمدعلی طاهری تنها کسی بود که قرارگاه ثارالله می‌توانست با کمی وارونه‌نمایی، مراجع قم را بر علیه این استاد عرفان برانگیزد و سپاه را نیز به نیت خود برساند.
در این سال‌ها، بودجه دریافتی سپاه برای تشکیل پرونده طاهری و شاگردانش قریب به صد میلیارد تومان بوده است و هر سال نیز بودجه سپاه از خزانه دولت با توجه به گزارشی که ارائه می‌گردد، بیشتر می‌شود.
اقداماتی که سپاه برای توجیه بودجه دریافتی در این سال‌ها انجام داده، بدین صورت است:

۱_نگهداری آقای طاهری در بند دو الف که هزینه آن چندین برابر بند عمومی است.
۲_تشکیل کارگروه و بکار گرفتن طلبه‌های جوان و دانشجویان برای تحقیق در مورد مباحث مطرح شده توسط آقای طاهری.
۳_تأسیس موسسه بهداشت معنوی و انجمن نجات از حلقه با هزینه مستقیم سپاه (موسسه ای که تنها ده روز قبل از دستگیری آقای طاهری برای توجیه دستگیری ایشان در جامعه با دروغ‌پراکنی و افترا تشکیل شد)
۴_برگزاری نمایشگاه با هزینه‌های اعلامی چندبرابری، همراه با دعوت از مهمانان و هزینه نمودن برای آن‌ها.
۵_برکناری قاضی سابق پرونده پیرعباسی و پرداخت هزینه‌های هنگفت به ماشاءالله احمدزاده.
۶_پرونده‌سازی برای شاگردان طاهری بیش از ۱۰۰۰نفر در کل کشور
۷_برکناری چندین بازپرس از بازپرسی در دادسرای امنیت
۸_عزل روسای دانشگاه‌هایی که به طور قانونی، محمدعلی طاهری درآنجا کلاس برگزار کرده بود و آنها به دادسرا اعلام نمودند که این کلاس ها قانونی بود.
۹_اقدام به ابطال مجوزهای کتاب‌ها و موسسه عرفان کیهانی و خیریه بهشت یاس پنهان.
۱۰_مراجعه متعدد و گرفتن حق ماموریت بازجو به قم جهت اغفال مراجع عظام قم و اجبار در گرفتن فتوا از آنها.
۱۱_رفتن بازجوها از تهران به شهرستان‌ها جهت دستگیری و بازجویی شاگردان طاهری همراه با گرفتن حق ماموریت نامتعارف بالغ بر 15میلیون تومان.
(هر برگ بازجویی بیشتر، اضافه کار محسوب و مبلغ دریافتی‌شان بیشتر است.)
۱۲_تهدید وبرکناری سردار جورکش و علیپور و دکتر منصوری لاریجانی که همه موارد، هزینه‌های سنگینی بر عهده سپاه گذاشت.
حال قرارگاه ثارالله باید پاسخگوی بودجه‌های دریافتی باشد! فکر کنید طاهری با این همه هزینه‌هایی که سپاه لیست نموده و در برنامه‌های سال مالی خود قرار داده، تبرئه گردد! چه اتفاقی می افتد؟!
هر پروژه‌ای که سپاه شکست بخورد، اعتبارش بعنوان سازمان امنیتی کم می‌شود؛ پس با شکست در چنین پروژه سنگینی که هزاران نفر را درگیر نموده و میلیاردها تومان بودجه مملکت را هدر داده است و مجامع بین‌المللی را نیز علیه نظام حکومتی ایران در بحث حقوق بشری به اعلام نظر و اقدام واداشته است، یعنی پایان کار قرارگاه ثارالله.