جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » بیانیه عاجزانه “مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه” در حمایت از جاسوسهای نفوذی وابسته به “صادق سارق مُفسِد”!

بیانیه عاجزانه “مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه” در حمایت از جاسوسهای نفوذی وابسته به “صادق سارق مُفسِد”!

به گزارش شبتاب نیوز، پس از افشای اسناد محرمانه مربوط به پرونده جاسوسی دختر رئیس قوه قضائیه توسط روح الله زم در برنامه صفحه آخر صدای آمریکا تمامی بوقهای پروپاگاندای محافل قدرت و ثروت در جمهوری اسلامی به کار افتاده تا به گمان خود از ریزش نیروهای باقی مانده جلوگیری کنند، ولی هنگامی که با واکنش مردم به این حجم از فساد و خیانت روبرو شدند، به ناچار مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه عاجزانه و رسما  بیانیه ای صادر کرده و با  استیصال از مردم خواسته اند که به حقایق افشاء شده توسط رسانه ها و خبرنگاران آزاد و مردمی توجه نکنند.

متن بیانیه صادر شده از سوی “مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه” به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

مردم شریف ایران

یکی از شگردهای رژیم‌های سلطه و دشمنان نظام جمهوری اسلامی از بدو تاسیس تاکنون دامن زدن به شایعات از طریق تبلیغات وسیع، انجام عملیات روانی در سطحی گسترده و تخریب چهره نظام اسلامی و مسئولان عالی رتبه نظام با هدایت سرویس‌های جاسوسی بیگانه بوده است.

با توسعه فضای مجازی، دشمنان قسم خورده نظام که در جریان فتنه، سیلی محکمی از حضور مردم متدین، ایستادگی نهادهای امنیتی و قاطعیت قوه قضائیه خورده‌اند، تلاش می‌کنند با گسترش شایعات بی اساس و انتشار اخبار سراسر کذب و نسبت دادن مطالب واهی به نیروهای امنیتی، اعتماد عمومی را مخدوش سازند.

شایعات و نامه‌های مجعول ناشیانه و کذب منتسب به حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در طول هفته‌های اخیر از جمله به اصطلاح دو نامه اخیر الانتشار در همین راستا صورت پذیرفته است و خود گویای شدت خشم معاندان از دستگاه قضایی، مسئولین عالی آن و این مرکز می‌باشد.

اسناد ادعایی مذکور، صد در صد کذب و واهی است و علائم کذب بودن آن از همان ظاهر نامه‌ها هم هویدا است.

این گونه دست و پا زدن ضد انقلاب فراری و فتنه گران مایوس، گویای شدت استیصال آنان است و ما مطمئنیم مردم بصیر و فهیم کشورمان راه را بر این گونه توطئه‌ها خواهند بست.