چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » واکنش علم الهدی به خبر جاسوسی زهرا لاریجانی: هیچ دفاع نرمی در مقابل جنگ نرم دشمن نداریم

واکنش علم الهدی به خبر جاسوسی زهرا لاریجانی: هیچ دفاع نرمی در مقابل جنگ نرم دشمن نداریم

به گزارش «شبتاب نیوز» احمد علم‌الهدی در نماز جمعه امروز مشهد نسبت به افشاگریهایی که در راستای رسوا کردن مسئولان فاسد و خیانتکاران به ایران و ایرانی در فضای مجازی صورت می گیرد واکنش نشان داد و گفت:‌ در فضای مجازی چنان واداده‌ایم، چنان ولنگاریم که فضای مجازی را میدانی کرده ایم، برای جنگ نرم دشمن و هیچ دفاع نرمی در مقابل جنگ نرم دشمن نداریم.

وی با حمله به حسن روحانی گفت:‌ امروز فضای مجازی را باید پلیس فتا قبضه کند… نیروی انتظامی یک نیروی مسلح تحت فرماندهی فرمانده کل قواست، تابع سیاستهای جناح گرایانه، یک قشر قدرت یاب نباید باشد، که اگر آنها اراده کردند، یک فضای باز سیاسی به‌نفع هم سنگرها و هم فکرهای خودشان به‌وجود بیاورند، فضای مجازی به این صورت ول داده شود. متأسفانه در عرصه‌هایی که باید بیایند، دقیقاً فضای مجازی را مدیریت کنند، نمی‌کنند، این وزیر جوان هم مثل آن وزیر مسن، هیچ کار نکرد، یا کاری نتوانست بکند.

علم الهدی در ادامه با اشاره به افشاگریهای اخیرا «آمدنیوز» در ارتباط با «جاسوسی زهرا لاریجانی دختر صادق لاریجانی برای بیگانگان»، که تاکنون استعفای تعدادی از قضات پاکدست از قوه قضائیه و برانگیخته شدن خشم عمومی مردم را در بر داشته گفت؛ ما با این موقعیتی که از نظر اقتدار، امروز در دنیا داریم، در فضای مجازی حتی سران قوای ما امنیت ندارند، مسئولان بزرگ کشور و نظام ما امنیت ندارند، بایستی حیثیت و آبرو و عرض یک رئیس قوه، در فضای مجازی مورد دستبرد و تجاوز قرار بگیرد و مورد اهانت واقع بشود و اصلاً دستگاههای اجرایی کشور به روی خودشان نیاورند، این درست است؟ با این منطق آمدید ادعای مدیریت در این نظام می‌کنید.