سه شنبه , ۷ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » نمکی که وزیر اطلاعات با اظهارات خود بر زخم صادق لاریجانی پاشید!

نمکی که وزیر اطلاعات با اظهارات خود بر زخم صادق لاریجانی پاشید!

بنا به ادعای سایت موسوم به “انصاف نیوز”  «نزدیک به باند رسائی، روح الله حسینیان و شرکاء» سید محمود علوی وزیر اطلاعات در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا گفت که “هیچ‌گونه اثری از اقداماتی که حتی ظن جاسوسی در مورد آن وجود داشته باشد درباره هیچ‌یک از اعضای خانواده آیت‌الله آملی ‌لاریجانی رییس محترم قوه قضاییه مشاهده نکرده است”!

به گزارش شبتاب نیوز، محمود علوی وزیر اطلاعات با طرح این قضیه که از نظر معاونت وزارت اطلاعات اعمال انجام گرفته توسط اعضاء خانواده صادق لاریجانی “جاسوسی به شمار نمیرود” بر غیرقانونی بودن اعمال زهرا لاریجانی و همدستانش در درون خانواده لاریجانی صحه گذاشت و افشاگریهای “آمدنیوز” را مورد تایید و تاکید صددرصد قرار داد!

 به ادعای انصاف نیوز به نقل از ایسنا وزیر اطلاعات گفته: هیچ عضو خانواده لاریجانی متهم به جاسوسی نیست!

وزیر اطلاعات با تاکید بر این‌که هیچ یک از اعضای خانواده‌ی آیت الله صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه در مظان اتهام جاسوسی یا اقداماتی از این‌دست نیستند، هدف از انتشار چنین شایعاتی را «وارد آوردن آسیب به اعتماد مردم نسبت به مسوولان نظام» دانست.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درباره برخی مطالب منتشره در فضای مجازی مبنی‌بر اتهام جاسوسی بعضی از بستگان رییس قوه قضاییه، تصریح کرد: یگانه مرجع حرفه‌ای تشخیص اقدامات جاسوسی در کشور، معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات است که این معاونت نیز هیچ‌گونه اثری از اقداماتی که حتی ظن جاسوسی در مورد آن وجود داشته باشد درباره هیچ‌یک از اعضای خانواده آیت‌الله آملی ‌لاریجانی رییس محترم قوه قضاییه مشاهده نکرده است.

وی با بیان این‌که آنچه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در این زمینه منتشر شده، صرفاً تهمت بوده و با هدف وارد آوردن آسیب به اعتماد مردم نسبت به مسوولان ارشد نظام مقدس جمهوری اسلامی طرح شده است، تاکید کرد: خوشبختانه مردم هوشیار ایران اسلامی هیچ‌گاه تحت تأثیر چنین دروغ‌پردازی‌های سخیف، خلاف قواعد انسانی و فاقد صحت و صداقت حرفه‌ای رسانه‌ای قرار نخواهند گرفت.

وزیر اطلاعات درباره برخی شایعات پیرامون دستور رییس‌جمهور برای رسیدگی به موضوع مورد ادعای برخی کانال‌های تلگرامی مبنی‌بر اتهام جاسوسی یکی از بستگان رییس دستگاه قضایی نیز خاطرنشان کرد: این مطلب از اساس دروغ بوده و طبعا تمام ادعاهای پیرامون آن نیز دروغ و ناشی از خیال‌پردازی‌های طراحان چنین شایعاتی است.

انتهای پیام