چهارشنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » باز هم خبری که مانند سایر اخبار داخلی، قلابی از کار درآمد!

باز هم خبری که مانند سایر اخبار داخلی، قلابی از کار درآمد!

غوغای قربانیان دفاع از حرم و حریم بشارالاسد بعثی بالا گرفته!!

اختراع اخبار صددرصد کذب ومجعول و قلابی پیرامون ماجرای بسیجی محسن حججی که در خاک سوریه – درراه دفاع از حرم و حریم بشارالاسد بعثی–  به دست تروریستهای داعشی قربانی شد!

سروصدایی در داخل مملکت راه انداختند که توجه اذهان عمومی را از فقر و فلاکت و محرومیت توده های عظیم مردم در جامعه نکبت زده وبی مدیریت و شیرازه ازهم گسیخته ایران بدهد. در این میان شبکه های به اصطلاح خبری هم با جعل اخبار کذب در این باره درصدد رونق بخشی بیشتر به این هیاهوها پرسر وصدا و بیمحتوا میباشند!

 

اما در سطور زیر شمه ای از این پروپاگاندای بخش تبلیغات بوقچی های سپاه پاسداران را که در سایت موسوم به مشرق نیوز انعکاس یافته میتوان مشاهده کرد.

 

 

مشرق نیوز:  وحدت ایرانیان(؟!!!؟)  معاندین را به اهانت به ملت وادار کرد؛
عصبانیت ضدانقلاب از «غوغای» شهید حججی: مدافعان حرم چند جوان بیکار هستند که برای پول به سوریه می روند!

 حججی

معاندین با شبهه پراکنی‌ها و توهین‌های متعدد سعی دارند رویش نسل جدید جوانان انقلابی را منکر شوند.

سرویس سیاست مشرق_ سی و هشت سال از انقلاب اسلامی می گذرد و در این سال ها یک روز نبوده که دشمنان علیه این کشور توطئه و دسیسه جدیدی را انجام ندهند و هر لحظه در حال نقشه جدیدی برای این کشور هستند.

چیزی که اما در این میان دشمنان را عصبانی کرده رویش های جدید انقلاب بعد از سی و هشت سال است و جوانانی که سرعهد خویش با خدای خویش حاضرند جان و تمام زندگی خود را فدای دفاع از اهل بیت و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) کنند.

جوانانی که ندای هل من ناصر ینصرنی را شنیده اند و در این راه حاضر نیستند کوچکترین آسیبی به حرم های مقدس امامان برسد.

 شهیدمحسن حججی تازه ترین نمونه این جوانان است، در وصف این شهید بزرگوار بسیار شنیده ایم که خداوند متعال او را به شخصیتی شهیر در ایران تبدیل کرد، اما چرا معاندین و دشمنان این ملت حاضر نیستند او را به رسمیت بشناسند و مانند یزیدیان در شام بلا هدف او را زیر سوال می برند.

کانال معاند آمد نیوز که از درک این پدیده عاجز است بارها سعی کرده مدافعان حرم را زیر سوال برده و با عبارت جعلی و خودساخته «مدافعان اسد» سعی در سنگ پراکنی به چهره این شهیدان بزرگوار کند.

این کانال معاند در مطلب خود غوغای شهیدحججی را غوغای آیت الله خامنه ای تفسیر کرده و در مطلبی با این عنوان می نویسد: «غوغای [آیت‌الله] خامنه‌ای چنین سازمان یافت تا شاید مشروعیت ایدئولوژیک برباد رفته حکومت بازسازی شود. مدت‌هاست که کسی ذره‌ای برای ارزش‌های «شهادت‌طلبی» تره‌ای خرد نمی‌کند.»

معاندین بر این نکته که ارزشی مانند شهادت طلبی در جامعه دوباره زنده شود بسیار نگرانند و بیشتر از آن بر رویش جوانان غیوری مانند شهیدحججی.

این کانال خصومت خود را با شهدای مدافعان حرم بازهم عیان کرده و تصریح می کند: «این‌که حججی چه اندازه بر پایه اعتقادات مذهبی خود یا همانند هزار جوان بیکار دیگر برای کسب پول به سپاه پاسداران پیوست و به سوریه اعزام شد، مشخص نیست؟»

این کانال معاند مدافعان حرم را در سطح چند جوان بیکار که برای پول به سوریه رفتند تقلیل می دهد و این جوانان مومن و باخدا را عاشقان پول می نامد ولی برای بیان این ادعا باز هم به تناقض می رسد و می گوید: «تا اینجا می‌دانیم که همسر وی در تلویزیون اعلام کرد که «محسن سر داد تا روسری نرود.» احتمالا اعتقادات مذهبی و وفاداری خانواده کشته‌شدگان به جمهوری اسلامی مانند همیشه یکی از مولفه‌های نمادسازی برای جمهوری اسلامی بوده است.»

آمد نیوز ادامه می دهد: «قاسم سلیمانی طی پیامی به «حلقوم بریده» او سوگند خورد و جنتی او را با کلماتی چون اباعبدالله حسین توصیف کرد. این آغاز ماجرای حججی بود. از آن پس سیل بازی‌های نمایشی به‌راه افتاد. سازماندهی مراسم‌های یادبود، روضه و مداحی، انتشار تمبر و انواع پوستر و نماهنگ، مستندسازی، مسابقات ورزشی و کتاب‌خوانی و تا پیام و توئیت هنرمندان جیره‌خوار و مجیزگو و به شکل منظم و هماهنگی براه افتادند و به ماجرای حججی پر و بال دادند.»

حالا عصبانیت از حماسه و یک دلی مردم ایران به جایی رسیده است که هنرمندان و شخصیت های فرهنگی و هنری قدرشناس مدافعان وطن و حرم هستند، برچسب جیره خواری میخورند!

این کانال بغض خود با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) علنی کرده و از اینکه شهید حججی باعث شکوه مضاعف محرم امسال شد، اینگونه اظهار ناراحتی کرده است: «همه چیز یک کاسه شد، قرار شد حججی صبر کند تا هم رونقی به مراسم سالانه دفاع مقدس بخشد هم عزاداری ایام محرم را پرشور کند.»

عبارات فوق نشان می دهد مشکل معاندین با جمهوری اسلامی نیست و آنان از اینکه مراسم امام حسین(ع) با شکوه برگزارشود نگرانند آنان هم میدانند محرم و صفر اسلام را زنده نگه داشته وکشور را در این 38 سال بیمه کرده است.

معاندین تنها سعی در شبهه پراکنی دارند و نمی گویند که اگر این شهیدان بزرگوار نبودند چه بر سر ایران که ادعای حمایت از او را دارند می آمد و فرزندان این ملت در کدام شهر و کدام جبهه با تکفیری هایی که برای ایران اسلامی دندان تیز کرده بودند، روبرو میشدند.

نگرانی قابل توجه دیگر دشمنان ملت اتحاد تمام نیروهای سیاسی و فرهنگی کشور در ستایش از این شهید بی سر است رادیو فردا در گزارش خود به این نکته از قول خبرگزاری آسوشیتدپرس اشاره کرده و می گوید: «خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارش خود می‌گوید که مرگ محسن حججی به «اتحادی نادر» میان اصولگرایان و اصلاح‌طلبان و معتدل‌ها منجر شده است و هنرمندان و بازیگران و ورزشکاران و سیاستمداران در کنار یکدیگر از او به نیکی یاد کرده‌اند.»