شنبه , ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » یک بسیجی کذّاب موسوم به «نادر طالب‌زاده»!!! به سراغ هوانیروز رفت!!!

یک بسیجی کذّاب موسوم به «نادر طالب‌زاده»!!! به سراغ هوانیروز رفت!!!

 

برنامه تلویزیونی«57» کاری از گروه برنامه‌های تلویزیونی مرکز بسیج رسانه ملی است که نادر طالب زاده اجرا و سردبیری آن را بر عهده دارد و با همکاری شبکه پنج سیما تولید و پخش می‌شود.

در این برنامه شاهد گفت‌وگوهای صریح نادر طالب‌زاده با چهره‌های شاخص فرهنگی و اجتماعی متناسب با مضمون و مسأله برنامه هستیم. همچنین بخش‌هایی از برنامه با حضور و مشارکت جوانان و نوجوانان درباره مسائل اساسی کشور و انقلاب اسلامی همراه است.

سومین قسمت از برنامه تلویزیونی «۵۷» امشب ساعت ۲۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

به گزارش مشرق – موضوع قسمت سوم برنامه «57» امشب، هوانیروز است و مهمان آن سرهنگ خلبان حسین ناظوری از فرماندهان هوانیروز ارتش است. امیر بختیاری، محسن رفیق‌دوست از جمله مهمانان قسمتهای گذشته این برنامه بودند.

«57» قرار است در فصول مختلف در هنگامه مناسبت‌های تاریخ معاصر ایران، تحولات جهان اسلام و مضامین ویژه انقلاب اسلامی مانند نقد نظام سلطه در 13 آبان، نهضت‌های آزادی‌بخش در هفته بسیج، مسأله نهاد دانشگاه در ایران در 16 آذر، هفته هنر انقلاب در سالگرد شهادت آوینی و مضامینی چون آسیب‌های اجتماعی، اقتصاد درونزا و برونگرا و… تولید شود.

فصل اول برنامه تلویزیونی«57» برای هفته دفاع مقدس طراحی شده است و از ساعت 20 روزجمعه 31 شهریور ماه سالروز آغاز جنگ تحمیلی و آغاز هفته دفاع مقدس از شبکه پنج سیما بر روی آنتن رفت، این برنامه به شکل تولیدی و در«57» دقیقه آماده پخش می‌شود.

عنوان فصل اول برنامه «رویش در آتش» نام دارد. این فصل شامل دو بخش مسائل نظامی و سیاسی و بخش فرهنگ و هنر دفاع مقدس است.