دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » دستپاچگی و نگرانی علم الهدی: مسئولان خودشان را نبازند، دستپاچه نشوند، دست به طرف آمریکا دراز نکنند

دستپاچگی و نگرانی علم الهدی: مسئولان خودشان را نبازند، دستپاچه نشوند، دست به طرف آمریکا دراز نکنند

علم الهدی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در مشهد گفت:
یعنی اگر آدمی واقعاً توی خط مقاومت نیست. سفره مردم، اقتصاد مردم رو دشمن با تحریم هدف قرار داده، یک مرتبه به این خیال بیفتند مقاومت رو از دست بدند که پس بنابراین هر چه داریم از این انقلاب از دست بدیم بریم با دشمن بسازیم، اقتصادمون راه بیفته، اونهم با خیال باطل، اونهم با یک گمان بی‌معنا بی‌دلیل.
ما باید مقاومت کنیم، مسئولان ما خودشون نبازند، دستپاچه نشند، دست به طرف آمریکا دراز نکنند.

نماینده ولی فقیه در مشهد گفت:
اونها اگر روزی قصد داشتند این نظام اسلامی رو در این کشور ساقط بکنند.نتوانستند در عراق و در سوریه و در یمن و جای جای کشورهای اسلامی هم کاری از پیش نبردند.

کسانی رو که فرقی نمی‌کند کی باشد آیا آمریکا باشد انگلیس باشد منافقین باشند داعش باشند هر کسی که در مقابل حق قیام بکند سرنوشتی جز این نخواهد داشت.

برادران خواهران با وجود این مردم استکبار جهانی به‌خوبی این رو درک کرده هیچ جای نگرانی نیست.

مبادا شعاری در این شهر نوشته شود که روحیه مبارزه جهاد و تلاش رو خدایی نکرده تضعیف بکند.

رحیم صفوی نیز در نماز جمعه تهران گفت:
من محور اصلی سخنانم در رابطه با مسأله روز یعنی سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در رابطه با ملت ایران است. او از ملت ایران به‌عنوان حامی تروریست در منطقه نام برد و البته گفت که ملت ایران از فرهنگ و تمدن و ثروت غنی برخوردار است آمریکایی‌ها بایستی از این تغییر و تحولات قدرت در مقیاس جهانی و منطقه‌یی عصبانی باشند از ایران عصبانی باشند، اروپایی‌ها خود یک قدرت هستند ۲۷ کشور اتحادیه اروپا ما امیدوار هستیم که کشورهای اروپایی از آمریکا فاصله بگیرند و در همین برجام بتوانند روابط اقتصادی سیاسی شان را با ایران برقرار کنند.