یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » نظام مردم را به جنون کشانده است، بریدن سر یک مادر و دختر 4 ساله‌اش

نظام مردم را به جنون کشانده است، بریدن سر یک مادر و دختر 4 ساله‌اش

مقامات ایرانی روز چهارشنبه، ۲۰ سپتامبر، از یک جنایت هولناک خبر دادند. در این حادثه، که در تهران پایتخت ایران اتفاق افتاد، یک مادر و دختر هشت ساله‌اش، سر بریده شدند.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۲۱ دیشب از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک جنایت در طبقه دوم یک منزل مسکونی در نعمت آباد – خیابان طالقانی به کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو اعلام شد، که با حضور مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو ، عوامل آتش نشانی و اورژانس در محل و بازگشایی در خانه توسط عوامل آتش نشانی ، جسد متعلق به یک دختر ۴ ساله به‌نام “آیلین” در کنار جسد مادرش به‌نام “شب‌بو” ۳۵ ساله در حالیکه توسط جسم تیز و از ناحیه گلو دچار جراحت شدید شده بودند ، کشف شد.

بر اساس این گزارش، با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در کنار اجساد ، پیکر نیمه جان دیگر عضو خانواده بنام “آذین” ۱۱ ساله نیز قرار داشت که از ناحیه سینه و دست مورد اصابت ضربات متعدد جسم تیز قرار گرفته بود ؛ در شرایطی که آذین در شرایطی مناسبی قرار نداشت ، اما در زمان انتقال به بیمارستان در اظهاراتش کوتاه عنوان داشت : عمو احمد به خانه ما آمد و ما را با شمشیر زد .

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات میدانی از محل جنایت اطلاع پیدا کردند که درگیری شدیدی در محل جنایت رخ داده و طی آن همسایگان مردی حدودا ۵۰ ساله را مشاهده کردند که به سرعت از محل جنایت خارج شده است.

یکی از همسایگان که با ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع داده بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : همسایه طبقه پائین هستم ؛ دخترم به من اعلام کرد که بچه های همسایه مان بیرون نمی آیند ؛ با توجه به اینکه شب گذشته، حدودا ساعت چهار بامداد در منزل همسایه مان درگیری شدیدی رخ داده بود ، به موضوع مشکوک شده و بلافاصله موضوع را به ۱۱۰ اطلاع دادم . همسایه ای دیگر در اظهاراتی مشابه عنوان داشت : «ساعت چهار بامداد دیروز صدای جیغ زدن های دختران همسایه مان را می شنیدم که ناگهان صدای آنها قطع شد ؛ همزمان، از داخل پنجره فردی حدودا ۵۰ ساله را مشاهده کردم که به سرعت از محل جنایت خارج و از محل دور شد».