جمعه , ۷ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » شماره ۹۹ نشریه سیاسی- ایدئولوژیک موسوم به “خط حزب الله” از انتشارات مستقیم دفتر رهبر نظام ولایت فقیه که زیرنظر مستقیم رهبرنظام تنظیم و نشر میگردد، منتشر شد!

شماره ۹۹ نشریه سیاسی- ایدئولوژیک موسوم به “خط حزب الله” از انتشارات مستقیم دفتر رهبر نظام ولایت فقیه که زیرنظر مستقیم رهبرنظام تنظیم و نشر میگردد، منتشر شد!

یکی از شماره های سابق این نشریه با سرتیتربزرگ “آتش به اختیار” خطاب به گروه موسوم به”افسران جنگ نرم” انتشار یافته بود!!!

“خط حزب الله “شماره ۹۹ با عنوان «چشم‌انتظاران» +لینک دریافت، در سایت رهبرنظام ولایت فقیه موسوم به   منبع: khamenei.ir  منتشر شد! در تبلیغی که در سایت دفتر رهبری برای این شماره نشریه نوشته شده آمده است:  نود و نهمین شماره خط حزب‌الله با عنوان «چشم‌انتظاران» منتشر شد و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی!!، نمازهای جمعه!!، هیأت‌های مذهبی!! و پایگاه‌های بسیج!! توزیع کنند.

خط حزب الله

به گزارش مشرق، تیرماه 95، در دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب، ایشان مطالبه جدیدی را از جوانان دانشجو خواستار می‌شوند: تشکیل جبهه واحد ضد آمریکایی. «یکی دیگر از مسائلی که به نظرم می‌توانید شما انجام بدهید تشکیل یک جبهه واحد ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی در سطح دانشجویان جهان اسلام است؛ این کار را بکنید. بنشینید، فکر کنید، بعد یک جبهه ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی [تشکیل بدهید]»(1395/04/12)

متن بالا بخشی از سخن هفته نود و نهمین شماره خط حزب‌الله است که به راهبرد رهبر انقلاب برای پایان دادن به نظم ظالمانه جهان می‌پردازد. این مطلب نیز در امتداد دو مطلب پیشین نشریه در شماره‌های نود و هفت با عنوان «مبارزه ادامه دارد» و نود و هشت با عنوان «زندگی فرزندان خمینی» است.

به مناسبت 19 شهریورماه سالگرد رحلت آیت‌الله طالقانی گزارش هفته این شماره با عنوان «مسئولیت‌های مهم نماز جمعه» به اهمیت نماز جمعه و نقش آن در هدایتگری فرهنگی و سیاسی جامعه‌ اختصاص یافته است.

27 شهریور، سالروز درگذشت «شهریار» و روز شعر و ادب فارسی که به همین مناسبت روایت تاریخی این هفته با عنوان «شهریار مثل کوه ایستاد» به روایتی از شخصیت شهریار، شاعری که رهبر انقلاب در مورد او می‌فرمایند: «در همه مواقع حساس انقلاب، او نقش مؤثری ایفا کرد.» اختصاص یافته است.

همچنین به مناسبت آغاز سال تحصیلی حوزوی، “عکس نوشت” این هفته، به تصویری از جلسه درس خارج فقه رهبر انقلاب در دهه هفتاد اختصاص یافته است.

در محیط خانواده است که شخصیت انسان شکل می‌گیرد، جوان بایستی عمق داشته باشد تا به هر شبهه‌ای پایش نلغزد، احکام اوقات فراغت در ساعات اداری، و انسان خوشبخت کیست؟ نیز بخشی از عناوین مطالب صفحه 4 نشریه است که مخاطبین محترم می‌توانند آنها را مطالعه کنند.

در پی شهادت شهید داوود کریمی در 15 شهریور 1383 رهبر انقلاب طی پیامی در 18 شهریور 1383 فرمودند: «آن مرد با ایمان و ایثارگر را در همه دوران پس از انقلاب دارای صدق و صفا شناختم». به همین جهت نود و نهمین شماره خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید داوود کریمی تقدیم شده است.

نسخه‌ PDF نشریه در سه نسخه تابلوی اعلانات، A4 جهت مطالعه و A3 برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیأت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

برای دانلود این شماره اینجا کلیک کنید

منبع: khamenei.ir