پنجشنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » هاشم خواستار: آقای خامنه ای به شما گفتم که کشور به سمت انقلاب میرود هنوز نمیخواهید باور کنید؟!

هاشم خواستار: آقای خامنه ای به شما گفتم که کشور به سمت انقلاب میرود هنوز نمیخواهید باور کنید؟!

هاشم خواستار نماینده معلمان کشور در گفتگویی با خبرنگار شبکه جهانی «در تی وی» با پرداختن به اعتصاب غذای زندانیان سیاسی در زندان گوهردشت، اوین، اردبیل و دیگر زندانها گفت؛ آقای خامنه ای ملت ایران را به دوران بنی امیه و بنی عباس برده است.

به گزارش شبتاب نیوز هاشم خواستار نماینده معلمان کشور در آستانه چهلمين روز اعتصاب غذاي زندانيان سياسي در گوهردشت، در این مصاحبه رهبر نظام را مورد خطاب قرار داد و گفت؛ آقای خامنه ای، زندانی سیاسی و آن هم زندانی اعتصاب غذایی، فریاد ملت ایران هست که ندا میدهد: آهای مردم جهان، آهای سازمان ملل و نهادهای حقوق بشر و آهای ملت ایران بنگرید که چگونه ملتی در اسارت حاکمانی است که از دین ابزاری برای سرکوب آزادی بیان و مطبوعات و احزاب و…ساخته اند، آنچنان که انتخابات آزاد در کشور ما ایران معنی ندارد، زندانی اعتصابی ندا میدهد که فقر و فحشا و فلاکتی که در زیر سایه ی دیکتاتوری دینی در ایران بوجود آمده در تاریخ ایران سابقه نداشته است

نماینده آزادیخواه معلمان کشور گفت؛ آقای خامنه ای، ملت ایران را به دوران بنی امیه و بنی عباس برده اید ،خودتان باور ندارید؟یا نمی دانید؟ یا نمی خواهید بدانید؟ خلفای بنی امیه و بنی عباس با جان و مال مردم به هر شکلی که میخواستند رفتار میکردند و جان ملت ها برایشان پشیزی ارزش نداشت، مگرحکومت شما به غیر از این است؟با ده میلیون بیسواد و شانزده ملیون حاشیه نشین و یک میلیون زن فاحشه و هزاران اعدامی و زندانی و …. که در میان دویست کشور جهان ، ایران در میان ده کشور آخر از نظر منفی قرار می دهد، به غیر از این تصور دیگری برای مردم جهان و از جمله مردم ایران وجود دارد؟ حرف نماینده ی مجلس خودتان است که قبل از انقلاب یازده هزار نفر زندانی داشتیم و اکنون دویست و بیست هزار نفر. یعنی فقط ۲۰ برابر ناقابل!!

هاشم خواستار خطاب به رهبر نظام ادامه داد که، آقای خامنه ای، فریاد حق خواهی زندانیان سیاسی و عقیدتی اکنون وارد فاز جدیدی شده است، در برابر آیینه به موهای سپیدتان بنگرید و اندیشه کنید که ملت ایران چه میخواست و اکنون با رهبری شما به کجا رسیده است؟ نه تنها به خواسته های بر حق زندانیان که به خواسته های ملت گوش کرده و به آن عمل کنید که فردا دیر است. همچنانکه برای شاه دیر شده بود، زمانیکه شاه در صفحه ی تلویزیون ظاهر شد و گفت من صدای انقلاب شما را شنیدم ، خیلی دیر شده بود و دیر شنید. شما هم نگذارید به آنجا برسد که مردم به شما بگویند دیر شنیدید.

نماینده آزادیخواه معلمان کشور در بخش دیگری از این گفتگو مردم ایران را مورد خظاب قرار دارد و اظهار داشت؛ و شما ملت قهرمان ایران، زندانیان اعتصابی گوهر دشت فرزندان راستین و صدای حق طلبی شما هستند که با به خطر انداختن جان و مال و فرزندان خود، صدای مظلومیت شما را بگوش جهانیان از جمله سازمان ملل نیز رسانده اند. پس به هر شکلی که میدانید از آنها حمایت کنید.

هاشم خواستار در پایان خطاب به زندانیان اعتصابی با بیان این که «کوتاهیم را در دیر نوشتن این چند سطر در حمایت از شما قهرمانان ببخشید که در عزای ازدست دادن خواهرم بودم که او نیز معلم بازنشسته بود» گفت؛ و شما زندانیان عزیز در زندان گوهردشت، اوین، اردبیل، کردستان، زاهدان و سراسر میهن که وارد چهلمین روز اعتصاب غذای خود مي شويد، ملت ایران به شما افتخار میکند. از شما مي خواهم به اعتصاب خود خاتمه دهيد. ما صداي شما مي شويم و خواسته هاي شما را تا رسيدن به مطالباتتان دنبال مي كنيم. شما ادامه راه را بما بسپاريد و به اعتصاب خود خاتمه دهيد.
شما کمر دشمنان آزادی ملت را شکستید. ملت به زنده بودن شما از جان گذشتگان در آینده بسیار نیازمند است.