یکشنبه , ۳ بهمن ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » ابراهیم رئیسی-ابرام دراکولای ناسید- پس از صدور فتوای مرگ و اعدام برعلیه محمدعلی طاهری، یاد برقراری وحدت در عراق افتاده است!

ابراهیم رئیسی-ابرام دراکولای ناسید- پس از صدور فتوای مرگ و اعدام برعلیه محمدعلی طاهری، یاد برقراری وحدت در عراق افتاده است!

چگونه است که ابراهیم رئیسی – ابرام دراکولای ناسید- در ایران دستور اعدام آقای دکترمحمدعلی طاهری را میدهد، و درهمانحال از ادعای وحدت در برابر داعش برای عراقیها دم میزند؟!

 غاصب تولیت آستان قدس رضوی، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که اشتهای سیری ناپذیری در ریختن خون آزادیخواهان و دانشمندان دارد،  در دیدار با وزیر امور خارجه عراق  وحدت(!!!)  را عامل پیروزی‌های اخیر ملت عراق در مبارزه با گروهک‌های تکفیری دانست.

 رئیسی در دیدار با وزیر امور خارجه عراق پیروزی‌های اخیر ملت عراق در برابر گروهک‌های تروریستی تکفیری را حاصل وحدت ملی در این کشور خواند و خاطرنشان کرد: امیدوارم پیروزی‌های اخیر در عراق علیه گروه‌های تکفیری که از مسیر وحدت ملی حاصل شده است، پس از شکست این گروهک‌ها ادامه پیدا کنند.اگر این وحدت مخدوش شود هم دستاوردها از بین خواهد رفت و هم تهدیدات جدیدی علیه ملت عراق بوجود خواهد آمد.در روزهای ابتدایی پیدایش داعش و گسترش آن در عراق، برخی‌ها در عراق و حتی ایران گمان می‌کردند که آمریکا بنا دارد و می‌تواند این گروهک‌ را شکست دهد، اما آنچه در این سال‌ها گذشت نشان داد مقابله با یک تهدید ملی از طریق تکیه بر نیروهای جوان و بکارگرفتن نیروهای داخلی امکان پذیر است.