یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » فرازمینیها دارند جدی جدی کار دست بوقچیهای حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران میدهند

فرازمینیها دارند جدی جدی کار دست بوقچیهای حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران میدهند

ورودِ “حدادزاده” – معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد- به عنوان “مدعی العموم” به موضوع ” شنیده شدن صداهای غیر عادی از آسمان” و صدورِ دستور ویژه‌ برای پیگیری امر!

“حدادزاده” -معاون نادان و بیخرد و بیسواد دادستان عمومی و انقلاب استان مرکز استان یزد-  از عمق جهل و نفهمی گفت: کسانی که این “اصوات غیر عادی را در فضا” تولید میکنند و اسباب تشویش افکار عمومی و اخلال در نظم اجتماعی فراهم می آورند مرتکب عمل مجرمانه میشوند و قطعا به عنوان مجرم شناسایی شده و مطابق قانون !!! با آنها برخورد خواهد شد!!!

محسن عتیقی«رئیس انجمن نجوم آماتور ایران» با رد ارتباط  “اصوات غیر معمول از آسمان شهرهای مختلف ایران”  با “فرازمینی‌ها”، با طرح یک ادعای عجیب و غریب گفت: اگر در کنار یک دریاچه شیپوری مانند “ووووزلا” را به صدا در بیاوریم، می‌توان در دامنه کوه این صدا را شنید.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد تاکید کرد: این اقدام عنوان مجرمانه دارد و قطعا مجرمان شناسایی و مطابق قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.

ورود مدعی العموم/ دادستان استان یزد/  به شایعه «صداهای غیرعادی»

پیرو شایعه شنیده شدن صداهای غیرعادی و ایجاد رعب در برخی مناطق استان یزد، دادستان مرکز این استان به عنوان مدعی العموم به موضوع ورود کرد.
میزان: در چند روز گذشته فیلمی حاوی صدا‌هایی عجیب و  ترسناک در آسمان یکی از روستا‌های آستارا، در فضای مجازی منتشر و به یکی از موضوعات روز تبدیل شد. چند ساعت بعد مشابه این فیلم و با همان ادعای شنیده شدن صدا‌های عجیب و غریب، در یزد نیز انتشار یافت و شایعات و تحلیل‌ها پیرامون آن را بیشتر کرد.
همان زمان گفت که پس از بررسی‌ها مشخص شد صدای گوش خراشی که ادعا می‌شود در آستارا و چند منطقه دیگر شنیده شده است، مبنای علمی و نجومی ندارد. وی خاطرنشان کرد که به نظر می‌رسد این موضوع یک شوخی است.

با وجود تکذیب ادعای مطرح شده، اما انتشار این فیلم‌ها در برخی مناطق کشور رعب، وحشت ایجاد کرد و نگرانی‌های زیادی برای اهالی آن مناطق به همراه داشت. همین موضوع باعث شد تا دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد به عنوان مدعی العموم به موضوع وارد شده و دستور ویژه‌ای برای پیگیری صادر کند.
حدادزاده معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد با اعلام این خبر گفت: با توجه به انتشار شایعاتی پیرامون شنیده شدن صدا‌های غیرعادی در یزد، دادستان مرکز استان دستور ویژه‌ای به معاونت فضای مجازی جهت پیگیری صادر کرد تا این موضوع به صورت ویژه مورد رصد قرار گیرد.دستورارت قضایی لازم در این زمینه صادر و پلیس فتا پرونده‌ای را تشکیل داده و در حال بررسی موضوع است.