جمعه , ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » جولان جادوگری و دعانویسی در مافیای فوتبال ایران!

جولان جادوگری و دعانویسی در مافیای فوتبال ایران!

واکنش خداداد به دستگیری یک جادوگردرتیم مشهدی!: چیزهای عجیب و غریب در فوتبال ما زیاد است!

خداداد عزیزی درباره دستگیری یکی از عوامل باشگاه سیاه‌جامگان به‌خاطر ارتباط با رمال‌ها و اینکه آیا در زمان حضور او در این باشگاه نیز چنین اتفاقاتی رخ داده بود یا خیر، اظهار داشت: زمانی که من در سیاه‌جامگان بودم چنین چیزی ندیدم، اما اگر الان دارند، من نمی‌دانم. زمانی که آنجا بودم، جادوگر اگر از شعاع یک کیلومتری من رد می‌شد، او را با تیر می‌زدم.
چیزهای عجیب و غریب در فوتبال ما زیاد است. این جادوگرها هم شدید در حال فعالیت در فوتبال ما هستند. حتی مربیان علمی و تجربی ما که خودشان بازیکنان آن‌چنانی بودند و حالا مربی شدند هم با این رمال‌ها کار می‌کنند. آقایانی که با این جادوگرها کار می‌کنند، خودشان به آنها جادوگر نمی‌گویند. از نظر آنها، این افراد قدرت‌های خارق‌العاده دارند. برای من جالب این است که مربیان ما که ادعا می‌کنند یک هفته کار تاکتیکی کردیم، چطور اجازه می‌دهند تیم‌شان را یک جادوگر ارنج کند. این جادوگران به مربیان ما می‌گویند چه کسی به زمین برود، چه‌کسی، چه دقیقه‌ای تعویض شود و … . جادوگر می‌گوید پیراهن و کفش فلان بازیکن را به من بدهید تا او فردا گل بزند.
سرمربی پیشین سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد: جادوگر در فوتبال ما خیلی زیاد است و من آنها را به چشم خودم دیدم. وقتی مربیان نتیجه نمی‌گیرند، می‌روند سراغ زد و بند و جادوگر. مربیانی که وقتی در تلویزیون حرف می‌زنند، ادعای علم و دانش فنی دارند و وقتی یک نفر صحبت‌هایشان را گوش کند، می‌گوید «وای، وای، وای – اینها چقدر علمی کار می‌کند»، همه‌شان با جادوگر همکاری می‌کنند.
«جادوگرها الان روی داورها و اشتباهات آنها زوم کرده‌اند»، عزیزی با بیان این جمله، یادآور شد: خدا به یکسری از انسان‌ها نیروهای خارق‌العاده می‌دهد، اما متأسفانه برخی‌ها از این انرژی خدادادی استفاده مالی کنند. الان چون ماشالله همه تیم‌های ما جادوگر دارند، راه باطل کردن سحر را یاد گرفته‌اند. اینها وقتی به تور هم می‌خورند، این سِحر را باطل می‌کنند. برای همین، زوم کردند روی داورها، چون کسی نمی‌تواند به اشتباهات داوری ایراد بگیرد.
وی در پایان در مورد نتایج ضعیف علیرضا منصوریان در استقلال به تسنیم گفت: جنس منصوریان جور نیست. این همه بازیکن گرفت، اما کاش همه را نمی‌گرفت و یک مهاجم شش‌دانگ می‌گرفت. استقلال در جلوی زمین مشکل دارد و خیلی سخت گل می‌زند. تیمی که گل نتواند بزند، آخر عاقبتش باخت است. سال گذشته یک کاوه رضایی داشتند که کار را برای‌شان درمی‌آورد، اما امسال او را هم ندارند. با این حال باید به منصوریان فرصت داد. هیچ جای دنیا به این سرعت مربی عوض نمی‌کنند. فوتبال این را می‌گوید که هنوز باید به منصوریان فرصت  بدهند.