سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » عملکرد ابراهیم رئیسی- ابرام دراکولای ناسید سفاک- نمونه‌ای از اثربخشی “تفکر جهادی”!!! در اداره کشور است.

عملکرد ابراهیم رئیسی- ابرام دراکولای ناسید سفاک- نمونه‌ای از اثربخشی “تفکر جهادی”!!! در اداره کشور است.

 

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شهید محسن حججی که برای کشور حاضر است اینگونه فداکاری کند، در بوته “اردوهای جهادی” و  تحت نظر ابراهیم رئیسی (ابرام دراکولای ناسید) به این کمال!!! دست یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در حاشیه دیدار مسئولین حزب مؤتلفه اسلامی با تولیت آستان قدس رضوی گفت: ابراهیم رئیسی (ابرام دراکولای ناسید!!)   نمونه‌ای از اثربخشی تفکر جهادی در اداره کشور است. تأکید رهبری بر ضرورت اداره کشور با مدیریت جهادی باید در آستانه تشکیل دولت دوازدهم مورد توجه همه وزرا قرار بگیرد تا بتوانیم به سرعت بر کاستی‌ها غلبه کرده و عقب ماندگی‌ها را در مسیر سند چشم انداز 1404 در حد مقدور جبران کنیم. با حرکت عادی و سست نمی‌شود کارهای بزرگ انجام داد؛ امروز کشور نیازمند یک همت جدی و عزم راسخ است.در این مسیر هنر بزرگ دولت به مشارکت گرفتن نیروهای مخلص مردمی برای غلبه چالش های خصمانه استکبار است.

وجود فرصت های بزرگی همچون رویش‌های نسل انقلابی جوان و مؤمن!!! این از جمله زمینه‌هایی است که دولت باید با همکاری با احزاب و نهادهای انقلابی، به نقش ستادی خود دقیق‌تر عمل کند و عرصه میدان را به مردم واگذارد.