چهارشنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » واکنش ورق پاره کیهان به حمایت مهدی مهدوی کیا از شجاعی و حاج صفی

واکنش ورق پاره کیهان به حمایت مهدی مهدوی کیا از شجاعی و حاج صفی

ورق پاره کیهان در واکنش به حمایت مهدی مهدوی کیا از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی نوشت که متاسفانه پول زیاد، باعث گستاخی برخی ورزشکاران بی‌ظرفیت شده!

 

كيهان در حالی به انتقاد از حمايت مهدوى‌كيا و على كريمى از حاج‌صفى و شجاعى پرداخت که در روزهاى گذشته فوتبال دوستان با هشتگ “نه به محروميت بازيكنانمان” تمام قد به خبر محروميت دو بازيكن تيم ملى اعتراض كرده‌اند.

ورق پاره موسوم به کیهان به مدیریت حسین بازجو نوشته است:

درست سه روز پس از شهادت محسن حججی بدست وحشیان داعشی، مهدی مهدوی‌کیا بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال، در صفحه شخصی خود، گستاخانه به مدافعان حرم اهانت کرد.

این بازیکن در صفحه شخصی خود از دو بازیکن داخلی که با تیمی اسرائیلی مسابقه داده و هدف حمایت وزارت خارجه اسرائیل قرار گرفته‌اند، حمایت کرد. وی در ادامه متن سخیف خود به مدافعان حرم اهانت کرد.

اهانت این بازیکن به مدافعان درست سه روز پس از بریده شدن سر یک بسیجی بدست داعش در سوریه صورت گرفت.

کاربران فضای مجازی با انتشار عکس‌های مهدوی‌کیا با خودروی گران‌قیمت و سگش، پرسیدند:

– « اگر مدافعان حرم نبودند تو چگونه با خیال راحت، جولان می‌دادی؟»
– «اگر تو و خانواده‌ات در حال خوشگذرانی هستی، به دلیل فداکاری مدافعان حرم است.»
– «آقای مهدوی‌کیا! اگر مدافعان حرم نبودند، تو می‌رفتی جلوی داعش بجنگی؟»
-«آقای مهدوی‌کیا! تو که نگران فقر و بیکاری هستی برای فقرا چی‌کار کردی؟تو مثل شهید حججی می‌رفتی اردوی جهادی تا به فقرا کمک کنی؟!»

متاسفانه پول زیاد، باعث گستاخی برخی ورزشکاران بی‌ظرفیت شده است تا جایی که به خود حق می‌دهند درباره همه چیز نظر بدهند و توهین کنند .مدتی پیش هم علی کریمی که سال ٨٨ با دستبند سبز به میدان مسابقه بین‌المللی رفته بود، با تاکید بر اینکه ورزش از سیاست جداست، از بازیکن‌های هدف حمایت اسرائیل دفاع کرد!