پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » فرق و ادیان » اعترافِ عجزآلودِ مودّیانِ اداره تکفیری فِرَق و ادیان “اطلاعات سپاه پاسداران” به عظمتِ کارآیی شبکهء مستقلِ جهانی خبررسانی “دُر تی وی”و “آمد نیوز”!

اعترافِ عجزآلودِ مودّیانِ اداره تکفیری فِرَق و ادیان “اطلاعات سپاه پاسداران” به عظمتِ کارآیی شبکهء مستقلِ جهانی خبررسانی “دُر تی وی”و “آمد نیوز”!

وقتی عنصرفرومایه ای موسوم به سجادتنها – از اراذلِ زیرِپرچمِ ابرام دراکولای ناسید و احمدعلم الهدای ابن هارون الرشید- محتویات معده خود را بر فَرق سرِ مرتضی امین نیا – مدیرمسئول سایت تکفیری فتنه نیوز استفراغ میکند!

هرچند وقت یکبار، جاسوس های منحوس و مایوسِ پیروِ مکتب  ضاله”اسلام استالینیستی روس” و عناصر تکفیری خمینی ستیزِ نفوذی در قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران، بوقی را به ورودیِ بی در و دروازهء دهانِ یک یاوه پردازِ پشمکی و  یک عنصرفرومایه تکفیری موسوم به سجادتنها میگذارند تا او با تکیه به فتوای آتش به اختیاری، محتویاتِ معدهء ناپاک و حرامخوار خود را -که بخار آن در رگ و پیِ مغزِ پوکش در گَردش وچرخش است- بر سرتاپای آخوندکی موسوم به مرتضی امین نیا مدیر مسئول “موسسه حق ستیزی خراسان” و گردانندهء حیثیت باختهء “سایت تکفیریِ فتنه نیوز ” تخلیه کند.

دیری است که به علت نفوذ عناصرِ “نسناس صورت”ِ “خنّاس سیرت”ِ تکفیری در “موسسه ضد انقلابی حق ستیزی خراسان”، این “مرکز ضدفرهنگ اسلامی”   محفل جاسوسان منحوس و خمینی ستیزان مایوس  و کُرنشگران به اسلام استالینیستی روس شده و پایگاه خمینی زدایی و فرهنگ ستیزی گشته است.

اراجیف بیسروته منتشرشده در سایت تکفیری فتنه نیوز بقدری سخیف و بیمارگونه است که نیازی به پاسخ ندارد. برای ثبت در صحیفه تاریخ در سطور زیر به نظر خوانندگان ارجمند رسانده میشود:

 

اختصاصی
بایکوت خبری حادثه خانقاه امیرسلیمانی+سند
لایه‌های پنهان رسانه‌های گروهک سیاسی صوفیه با بایکوت خبری درون فرقه‌ای ثابت کردند فقرایی که رویکرد سیاسی ندارند از هیچ جایگاه و ارزشی در این فرقه برخوردار نیستند.
به گزارش فرقه نیوز؛ حادثه خانقاه امیرسلیمانی تهران در رسانه‌های وابسته به گروهک سیاسی صوفیه از جمله مجذوبان نور و “دُرّتی وی” بایکوت شد تا شاهد لایه‌های پنهان و خطرناک این رسانه‌ها باشیم. در حالی که سرماخوردگی مصطفی دانشجو و رجل سیاسی صوفیه تیتر یک این رسانه‌ها قرار می‌گیرد و با بزرگ نمایی و جار و جنجال آن را به سیاست نظام ربط می‌دهند حادثه دلخراش خانقاه امیرسلیمانی تهران با بایکوت خبری رسانه‌های معاند مجذوبان نور و “درتی وی” مواجه شد تا شاهد نژاد پرستی رسانه‌های گروهک سیاسی صوفیه باشیم.رسانه‌های نژاد پرستی که هیچ واکنشی به شکسته شدن مهره اول کمر حسین زالی خدمه خانقاه امیرسلیمانی تهران در حین کار در خانقاه ندادند و چشمان خود را به روی پین شدن دیگر مهرهای کمر فرد مذکور و طول کشیدن عمل حساس 7 ساعته وی بستند تا شاهد اوج تفاوت فقرا در این فرقه سیاسی باشیم. بدون شک بایکوت خبر مذکور ریشه سیاسی دارد و اگر حسین زالی همچون مصطفی دانشجو رویکرد سیاسی داشت به خاطر این اتفاق تبدیل به تیتر یک رسانه‌های گروهک سیاسی شده بود. ای کاش مصطفی آزمایش ماذون سیاسی صوفیه به جای کپی کردن اخبار آمد نیوز حداقل به خبر اتفاقات خانقاه امیرسلیمانی پرداخته بود تا این خدمه مظلوم مورد حمایت کذاب سیاسی صوفیه قرار می گرفت و از این طریق برچسب سیاسی از شعبان بی مخ صوفیه برداشته می شد و فقرا شاهد فعالیت غیرسیاسی وی می شدند.متاسفانه رویکرد اخیر دو رسانه گروهک سیاسی صوفیه به این نحو است که تمام اتفاقات مثبت که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رخ می‌دهد بایکوت خبری می‌شود و یا به صورت وارونه انعکاس داده می‌شود. امروز متوجه شدیم این رسانه‌ها اخبار و اتفاقات درون فرقه‌ای خود را هم بایکوت می‌کنند تا خللی در شستشویی مغزی فقرا ایجاد نشود.لایه‌های پنهان رسانه‌های گروهک سیاسی صوفیه با بایکوت خبری درون فرقه‌ای ثابت کردند فقرایی که رویکرد سیاسی ندارند از هیچ جایگاه و ارزشی در این فرقه برخوردار نیستند.