پنجشنبه , ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سفر ابراهیم رئیسی ناسید موسوم به ابرام دراکولای جنایتکار به گرگان!

سفر ابراهیم رئیسی ناسید موسوم به ابرام دراکولای جنایتکار به گرگان!

آخوند ابراهیم رئیسی ناسید موسوم به ابرام دراکولای جلاد سفاک غاصب تولیت آستان قدس رضوی در بلاد خودمختارخراسان تحت بیرق آخوند احمد علم الهدا -یکی از بازماندگان فسیلی خلیفه غاصب عباسی هارون الرشید -، در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه” اظهار لحیه کرد! و گفت:مراقب باشیم دشمنی که از در بیرون کردیم از پنجره وارد نشود.

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری تسنیم، آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، در همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه که در مشهد مقدس برگزار شد، با بیان اینکه ایمان، علم و دانش، شناخت دقیق ظرفیت ها وآمادگی برای خطر کردن، از جمله مولفه‌های قدرت است، گفت: ملتی که ایمان و دانش را توامان داشته باشد قدرتمندتر است.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، با بیان اینکه توانمندی نیروهای مسلح موجب بهت و حیرت دنیا شده است، افزود :آمادگی برای خطر کردن یکی از مولفه‌های قدرت است و امروز نیروهای مسلح مومن و انقلابی ما آمادگی دفاع از کشور و نظام اسلامی را دارند.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، با بیان اینکه مجاهدان خداپرست آماده خطر کردن هستند، افزود: اگر اهل خطر کردن باشیم، در آن قدرت و توانمندی را می‌یابیم.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، با بیان اینکه ولایت برای انسان والاترین نعمت است، گفت: اگر نعمت ولایت را نداشته باشیم هیچ تفاوتی بین ما با سایر ملت‌های جهان نخواهد بود.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، در ادامه یادآور شد: ممکن است جامعه‌ای اسلامی نباشد اما پیام حق‌خواهی و عدالت خواهی و مقابله با ظلم را دریافت و از آن استفاده کند. ما عدالتخواهی را به عنوان یک ارزش به جوامع معرفی می‌کنیم.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت موضوع “استقلال” نزد ملتها، اظهار داشت: فلسطین کنونی با حضور مجاهدان و مردم تعیین کننده است، همچنین امروز لبنان اسیب ناپذیر است چرا که با وجود تقسیم بندی مختلف مولفه‌های قدرت را یافته است.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، با بیان ابعاد اهمیت بازدارندگی در کشور و استفاده از علم، دانش و تجهیزات روز برای ارتقای توان نیروهای مسلح یاد آور شد: نقاط اقتدار باید تقویت شود و در این زمینه نباید به هجمه‌ها توجه کنیم.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، با اشاره به نقش ممتاز نیروی زمینی سپاه در ارتقای امنیت کشور گفت: نیروی زمینی سپاه در اوج قله ایثار و گذشت، می‌درخشد. امید است روز به روز بر توانمندی مجموعه ارزشمند و انقلابی سپاه و نیروی زمینی آن افزوده شود.

آخوند ناسید ابراهیم رئیسی مشهور به ابرام دراکولای سفاک جلاد غاصبّ تولیت آستان قدس رضوی، با بیان ابعاد مختلف نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی گفت: باید مراقب باشیم دشمنی را که از در بیرون کردیم از پنجره وارد نشود.

انتهای پیام/