یکشنبه , ۹ مهر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » یک دختر بیست ساله سرنشین یک خودرو به دلیل تیراندازی کور نیروی انتظامی جان سپرد!

یک دختر بیست ساله سرنشین یک خودرو به دلیل تیراندازی کور نیروی انتظامی جان سپرد!

جنایت وحشیانه و ددمنشانه نیروی انتظامی در پایتخت

درپی این حادثه دلخراش، پلیس پایتخت مدعی شد که بی توجهی راننده به فرمان ایست پلیس در حوالی میدان المپیک تهران  موجب بروز این حادثه دلخراش شده است. دراین حادثه براثر تعقیب و گریز و شلیک ماموران انتظامی یکی از سرنشینان خودرو کشته و دیگری زخمی و دستگیر شد.

به گزارش مشرق، پلیس همچنین ادعا کرد که این دختر بیست ساله و سایر سرنشینان این خودرو بامداد امروز اقدام به زورگیری کرده بودند! و سابقه تجاوز به عنف هم داشته اند!!!

ماجرای تیراندازی پلیس در میدان المپیک تهران

ساجدی نیا

رئیس پلیس پایتخت جزئیات تیراندازی صبح امروز در میدان المپیک که به کشته شدن یک زن سابقه ‌دار منجر شد را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، سردار حسین ساجدی‌نیا با اشاره به ماجرای تیراندازی بامداد امروز در حوالی میدان المپیک تهران در تشریح جزئیات این حادثه اظهار داشت: حدود ساعت 4:30 صبح امروز، گزارشی از بر وقوع یک فقره زورگیری و سرقت به عنف به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام می‌شود که با حضور مأموران پلیس در محل حادثه، مالباخته با تشریح مشخصات ظاهری سارقان که یک زن و دو مرد بودند، گزارش این سرقت را در اختیار مأموران پلیس قرار می‌دهد.پس از ثبت مشخصات ظاهری سارقان، یکی از گشتی‌های حاضر در منطقه موفق به شناسایی این سارقان می‌شود ولی اعضای این باند متوجه مأموران پلیس شده و علی‌رغم دستور مأموران برای توقف، از محل فرار می‌کنند.پس از فرار اولیه سارقان از دست مأموران، یکی از گشتی‌های دیگر پلیس به تعقیب و گریز با سارقان می‌پردازد که پس از تذکرات مکرر پلیس و چندین شلیک هوایی، مأموران با رعایت قانون بکارگیری اسلحه، مجبور به تیراندازی به سمت این سارقان می‌شوند که در این میان یکی از سارقان کشته، یک نفر مجروح و یکی از آن‌ها نیز فرار می‌کند که چند دقیقه بعد این سارق متواری نیز توسط همکاران ما دستگیر می‌شود.

ساجدی‌نیا با تأکید بر سابقه‌دار بودن هر سه این سارقان گفت: همه اعضای این باند سابقه سرقت و زورگیری داشته و علاوه بر آن نیز سابقه آدم ربایی در پرونده خود داشته‌اند و این در حالی است که یکی از این زورگیران، سابقه تجاوز به عنف نیز داشته است.