دوشنبه , ۷ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » وکیلی در نشست ستاد مجازی روحانی: فضای مجازی، تحریریه ندارد که برخی فکر می‌کنند با برخورد با چهار ادمین، می‌توانند این تحریریه را تعطیل کنند

وکیلی در نشست ستاد مجازی روحانی: فضای مجازی، تحریریه ندارد که برخی فکر می‌کنند با برخورد با چهار ادمین، می‌توانند این تحریریه را تعطیل کنند

نماینده مردم تهران تاکید کرد: فضای مجازی، تحریریه ندارد که برخی فکر می‌کنند با برخورد با چهار ادمین، می‌توانند این تحریریه را تعطیل کنند بلکه فضای مجازی به اندازه ملت ایران است.

 محمدعلی وکیلی در نشست صمیمانه ستاد خبری و مجازی ستاد انتخاباتی حسن روحانی گفت: فضای مجازی تحریریه ندارد که برخی فکر می‌کنند با برخورد با چهار ادمین، می‌توانند این تحریریه را تعطیل کنند بلکه فضای مجازی به اندازه ملت ایران است.

او با بیان اینکه تجلی خواست مردم در شومن (showman) روحانی نیست بلکه در ترکیب دولت دوازدهم است، اظهار داشت: بزرگ‌ترین سرمایه مردم در مصاف نابرابر اعتماد ملی است. این اعتماد نباید آسیب ببنید.

سخنگوی ستاد حسن روحانی با بیان اینکه ما در فراکسیون امید برای ادای دین خود دولت یازدهم را ارزیابی کردیم، تصریح کرد: برخلاف کسانی که فیگور عدم‌خواهی می‌گیرند و علی‌رغم مشارکت پایین، بیشترین سهم را می‌خواهند، ورزای کنونی را ارزیابی کردیم. شش وزیر ضریب بالای سه و نیم را از پنج گرفتند که نمره خیلی موفق را گرفتند. پنج وزیر عملکرد متوسطی داشتند و هفت وزیر متاسفانه نمره زیر متوسط را دارند و این به معنای عدم موفقیت این افراد است و اگر دوباره در کابینه باشند ما به آن‌ها رای نخواهیم داد.

ایلنا