پنجشنبه , ۳ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » طرح شکایات کلی دکترمحمد علی طاهری در مورد ظلمها و بی قانونی هایی که در خلال ۶سال ونیم بر او رفته است

طرح شکایات کلی دکترمحمد علی طاهری در مورد ظلمها و بی قانونی هایی که در خلال ۶سال ونیم بر او رفته است

روز دوشنبه 19 تیرماه 96 برابر با 10 جولای 2017 آخرین جلسه دادگاه محمدعلی طاهری در شعبه 26 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی ماشاء اله احمد زاده برگزار شد.

در این جلسه ضابطان قرارگاه ضد مردمی ثارالله سپاه نوشته های آقای طاهری و فیلم «حلقه شیطان» که از صدا و سیمای ایران پخش شد را به عنوان مصادیق افساد فی الارض مطرح کردند، که البته تمامی نوشته ها ی ایشان با مجوز وزارت ارشاد بوده و فیلم حلقه شیطان هم یک فیلم تقطیع و تحریف شده و در نهایت جعلی است، بنا براین ادعای مطرح شده از سوی ضابطان قضایی کاملا مردود است.

سید محمود علیزاده طباطبایی در مصاحبه اختصاصی با شبکه جهانی «در تی وی» گفت ما امروز ۲۰۰ برگ دفاعیه و چند هزار صفحه اسناد و مدارکی که دال بر بیگناهی دکتر محمد علی طاهری میباشد را تقدیم دادگاه کردیم، و امیدواریم در ۲ هفته آینده دادگاه رای برائت ایشان را صادر کند.

پیش از این در تاریخ سوم تیر ۱۳۹۶  محمد علی طاهری شکایتی را در دو صفحه بر علیه ظلمها و بی قانونی هایی که در خلال ۶سال ونیم بر او رفته است خطاب به حفاظت اطلاعات قوه بی رمق قضاییه نگاشته است.