شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » خشم سایتهای حکومتی از انتقاد های جیمس متیس به تهاجم دامنه دار موشکی سپاه پاسداران به عربستان از خاک یمن و به دست انصار الله حوثی!

خشم سایتهای حکومتی از انتقاد های جیمس متیس به تهاجم دامنه دار موشکی سپاه پاسداران به عربستان از خاک یمن و به دست انصار الله حوثی!

سایت تابناک نزدیک به مجمع تشخیص مصلحت نظام در گزارشی با عنوان”سخنان گستاخانه وزیر دفاع آمریکا درباره تغییر نظام ایران ” نوشت:
جیمز متیس، وزیر دفاع آمریکا در ادامه سخنان گستاخانه مقام های آمریکایی علیه ایران خواستار تغییر نظام حاکم ایران شد.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم وزیر دفاع آمریکا یادآوریکرد: رژیم ایران، حکومتی است که نُوّابی مانند حزب‌الله لبنان را برای تهدید اسرائیل، قتل نخست‌وزیر سابق لبنان، قتل توریست‌های اسرائیلی در بلغارستان به کار می‌گیرد.
هم اکنون آنها موشک‌های بالستیک را به یمن انتقال داده‌اند که از آنجا به سمت عربستان سعودی شلیک شده است. کنار آمدن با آنها سخت است. کاری که در نهایت با آنها باید انجام داد، همان کاری است که هیلاری کلینتون، وزیر خارجه سابق آمریکا انجام داد که عبارت بود از وضع تحریم‌های اقتصادی علیه آنها و وادار کردنشان به حضور در میز مذاکره! چون آنها می‌خواهند در قدرت بمانند.

ژنرال جیمز متیس افزود: رژیم ایران تنها عاملی است که باعث شده بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه بتواند در قدرت بماند. این کشور مهم‌ترین عامل بی‌ثباتی در خاورمیانه است.