شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » حمله عباس کعبی به رئیس جمهور: کسانی که به نفع سران فتنه سخن می‌گویند به‌نوعی خواستار ولایت‌فقیه نیستند و نظام را به 38 سال اعدام متهم می‌کنند.

حمله عباس کعبی به رئیس جمهور: کسانی که به نفع سران فتنه سخن می‌گویند به‌نوعی خواستار ولایت‌فقیه نیستند و نظام را به 38 سال اعدام متهم می‌کنند.

در ادامه سلسله حملات سازمان دهی شده به رئیس جمهور روحانی این بار یکی از اعضاء مجلس خبرگان  با بیان اینکه چرا عده‌ای در کشور تضعیف سپاه ‌را در پیش‌گرفته‌اند، گفت: برخی در کشور از دولت تفنگدار صحبت می‌کنند در صورتی‌ که بدون تفنگ نمی‌توانیم یک هفته هم دوام بیاوریم.
عباس کعبی امروز در جمع فرماندهان بسیج و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین(فاسدین) که در مجتمع ولایت برگزار شد، اظهار داشت: دشمنان کشور ایران، به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند و برای رسیدن به این هدف نفوذ در بدنه اجرایی و مجلس شورای اسلامی را در دستور کار قرار دارند.
وی بابیان اینکه برخی افراد ولایت‌فقیه را نمی‌خواهند، نوک حمله خود را متوجه حجت الاسلام دکتر حسن روحانی کرد و گفت: افرادی که به نفع سران فتنه سخن می‌گویند به‌نوعی خواستار ولایت‌فقیه نیستند و نظام را به 38 سال اعدام متهم می‌کنند.
به نوشته تسنیم، کعبی تصریح کرد: همان افرادی که در انتخابات اتحاد سبز، بنفش و پاکی سران فتنه را فریاد می‌زدند اکنون طعمه اهداف شوم آمریکا هستند، بنابراین دشمن هنوز به برخی از افراد درون کشور ایران امیدوار است.
او با اشاره به اینکه در اوج فتنه 88 دشمنان نزاع چپ و راست را بهانه کردند و با فریب افرادی مانند خاتمی، موسوی و کروبی طرح خود را برای از بین بردن نظام پیاده کردند، خاطرنشان کرد: دشمن افراد ضعیف و ناتوان در برابر رشوه و مسائل جنسی را در تیررس خود قرار داده تا بتواند از این راه ضربه‌های فراوانی را به پیکره نظام وارد کند.
کعبی با بیان اینکه چرا عده‌ای در کشور تضعیف سپاه پاسداران را در پیش‌گرفته‌اند، عنوان کرد: برخی در کشور از دولت تفنگدار صحبت می‌کنند درصورتی‌که بدون تفنگ نمی‌توانیم یک هفته هم دوام بیاوریم.
این عضو مجلس خبرگان گفت، مخاطبان شعر انقلابی میثم مطیعی به‌جای جاروجنجال بی‌جا به دنبال پاسخگویی به مطالب مطرح‌شده در این اشعار باشند
او بیان کرد: اگر کشور ایران در سوریه و عراق نمی‌جنگید و همچنین فرهنگ شهادت و ایثار را تزریق نمی‌کرد باید هرروز شاهد تشییع صدها پیکر شهید در کشور بودیم.
کعبی گفت: آمریکا و اسرائیل با فریب مسلمانان ساده‌لوح وهابی طرح کریدور اردن مدیترانه بود که با هوشیاری رهبر معظم انقلاب و نیروهای انقلابی این کریدور به حلقه اتصال عراق به سوریه تبدیل شد.
این عضو مجلس خبرگان با اشاره به اینکه به تأخیر انداختن حج واجب گناه است مگر اینکه آل‌سعود در برابر آن سنگ‌اندازی کنند، عنوان کرد: اینکه ما از مردم بخواهیم به حج نروند کار درستی نیست چرا که دست‌هایی در کار است تا از حضور ایرانیان در حج جلوگیری کند.