شنبه , ۱۸ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » پروپاگاندا و دروغ پراکنی سایتهای حکومتی به منظور مظلوم نمایی پس از افشاگری روح الله زم در برنامه صفحه آخر

پروپاگاندا و دروغ پراکنی سایتهای حکومتی به منظور مظلوم نمایی پس از افشاگری روح الله زم در برنامه صفحه آخر

پس از افشاگری روح‌الله زم در برنامه‌ی صفحه‌ی آخر شب گذشته (۹ تیرماه)  در ارتباط با حمله سایبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران به کشور ترکیه و خاموشی ۱۵ ساعته‌ی برق این کشور طی سال‌ ۱۳۹۳ (۲۰۱۴)  و رونمایی از سند این حمله سایبری توسط سپاه پاسداران، امروز سایتهای حکومتی در یک دروغ پراکنی و پروپاگاندای مضحک به منظور مظلوم نمایی و به خیال خود گرفتن ضرب رسوایی بوجود آمده از افشاگری روح‌الله زم اعلام کردند که دو سایت متعلق به خبرگزاری میراث آریا و سازمان میراث فرهنگی توسط داعش هک شده است.

این حرکت در ادامه نمایش «حمله تروریستی به مجلس شورا و مرقد امام، به منظور این که به مردم و مسئو لان دیگر کشورها نشان دهند که نظام ایران نیز خود قربانی داعش است، صورت گرفت!

روح‌الله زم روزنامه‌نگار افشاگر ساکن خارج از کشور، برای نخستین‌بار در برنامه‌ی صفحه‌ی آخر شب گذشته (۹ تیرماه) با درخواست مهدی فلاحتی مجری این برنامه، از سند حمله سایبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران به کشور ترکیه و خاموشی ۱۵ ساعته‌ی برق این کشور طی سال‌ ۱۳۹۳ (۲۰۱۴) رونمایی کرد.

روح‌الله زم در این برنامه گفت: «این سند را برای انتشار در اختیار «آمدنیوز» قرار داده است.» وی گفت: «در برنامه‌ی قبلی رسانه‌های وابسته به سپاه به من حمله کردند که چرا حملات سایبری را به جمهوری اسلامی منتسب می‌کنی؟ چه سندی وجود دارد که جمهوری اسلامی در حملات سایبری دست دارد؟» وی افزود: «در اصطلاح نهادهای امنیتی ایران، به جنگ‌های سایبری، جنگ‌های بدون دود (آتش بدون دود) گفته می‌شود. هیچ‌کس در هیچ کجای دنیا سندی ندارد که جمهوری اسلامی در حملات سایبری دست دارد، اما من سند دارم و برای این که نشان دهم هیچ سخن من بدون سند و فکت نیست، این سند را برای انتشار در اختیار آمدنیوز برای انتشار قرار داده‌ام.»

پس از این سخنان، «مهدی فلاحتی» مجری این برنامه از وی خواست که درباره‌ی این سند صحبت کند. فلاحتی گفت: «ای کاش می‌شد این سند را به این برنامه بیاورید یا با اسکایپ آن را به مردم نشان دهید» که در همان زمان روح‌الله زم این سند را در صفحه اسکایپ خود و در برابر دیدگان میلیون‌ها ایرانی به نمایش درآورد؛ سندی با سربرگ معاونت سایبری سازمان اطلاعات سپاه، با موضوع آفند سایبری به ترکیه و با امضاء «نعیم».