شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
صفحه اول » فرق و ادیان » آوار افشاگری بر سر “سجاد تنها”- پادویِ پیش پاافتادهء “ابرام دراکولای ناسید” غاصب تولیت آستان رضوی در بلاد خودمختار خراسان زیر قیادتِ یکی از بازماندگان نسل هارون الرشید موسوم به “احمد علم الهدا”

آوار افشاگری بر سر “سجاد تنها”- پادویِ پیش پاافتادهء “ابرام دراکولای ناسید” غاصب تولیت آستان رضوی در بلاد خودمختار خراسان زیر قیادتِ یکی از بازماندگان نسل هارون الرشید موسوم به “احمد علم الهدا”

معرفی خطوطی از چهره محمد جواد مختاری نیشابوری -یک  “خناس آدم نما”و تکفیری خائن و مزدورِ ریزه خوار در مرکز حق ستیزی تکفیری موسوم به “موسسه حق پژوهی” در خراسان رضوی!

اباطیل نویسی سایت تکفیری فرقه نیوز با ذلت و حقارت ادامه دارد چون مایه ارتزاق این مزدوران جاسوس منحوس پیرو اسلام استالینیستی میباشد.

این اباطیل نیازی به پاسخگویی ندارد. برای ثبت در تاریخ در سطور زیر درج میگردد تا اهمیت فعالیتهای جبهه ایستادگی در برابر تهاجم ضد فرهنگی “اداره تکفیری فرق و ادیان” و عناصر نفوذی تکفیری در “سازمان تبلیغات(ضد) اسلامی”  پی برد!

اختصاصی
سیلی محکم در جواب ترقه بازی آمد نیوز و ماذون سیاسی/شعبان بی مخ صوفیه
باید از مصطفی آزمایش به عنوان شعبان بی‌مخ صوفیه یاد کرد که با نوچه گری برای روح الله زم به حیات سیاسی خود ادامه می‌دهد تا با هدایت وی شاخه جدید سیاسی فرقه صوفیه گنابادیه به ثمر بنشیند.

به گزارش فرقه نیوز؛ باید از مصطفی آزمایش به عنوان شعبان بی‌مخ صوفیه یاد کرد که با نوچه گری برای روح الله زم به حیات سیاسی خود ادامه می‌دهد تا با هدایت وی شاخه جدید سیاسی فرقه صوفیه گنابادیه به ثمر بنشیند.

 

به گزارش فرقه نیوز_ رسانه معاند “آمد نیوز” و رسانه ورشکسته کپی پیست “درتی وی” با مطالب زرد و پوپولیستی خود با یک ترقه بازی واهی، به اصطلاح خود برعلیه بخش تصوف موسسه راهبردی حق پژوهی به افشاگری پرداختند، غافل از این که دوران بزن دررو تمام شده است و با سیلی محکم پایگاه خبری فرقه نیوز روبرو خواهند شد.

بعد از شکست قمار سیاسی آمد نیوز با رجل سیاسی، برای اخلال در فعالیت موسسه راهبردی حق پژوهی، بر آن شدیم تا نحوه افشاگری را به آن‌ها تعلیم دهیم تا به قدرت و نفوذ پایگاه خبری فرقه نیوز در بین دراویش گنابادی پی ببرند و ثابت شود بده بستان سیاسی دو سرباخت اخیر آن‌ها عزم ما را در مبارزه با فرقه سیاسی صوفیه راسخ‌تر کرده است.

بدون شک خشم رسانه‌های معاند از فعالیت بخش تصوف فرقه نیوز و ترقه بازی این رسانه‌ها باعث می‌شود بخش رصد موسسه راهبردی حق پژوهی ارتباط خود را با فقرای حقیقت طلب تنگ‌تر کند تا ماهیت سیاسی شاخه جدید صوفیه گنابادیه برهمگان نمایان شود و همه بدانند رویکرد معاند بعضی از عناصر افراطی و سیاسی این سلسله، هیچ ربطی به فقرای قدیمی و حقیقت طلب ندارد.

نقش جاسوس فرانسوی در ظهور شاخه جدید

باید از مصطفی آزمایش به عنوان فرزند ناخلف صوفیه نام برد که با رویکرد سیاسی خود باعث شد یوسف مردانی شیخ المشایخ صوفیه گنابادیه نسبت به فعالیت وی اعلام برائت کند و از او به عنوان کذاب یاد کند تا این رسوایی بزرگ در تاریخ تصوف فرقه‌ای ثبت شود.

ثبت لقب کذاب در زمان حیات جاسوس فرانسوی نشان از ظهور رسمی شاخه جدید در فرقه گنابادیه داد. شاخه‌ای که هرگاه در زمان حیات بزرگان فرقه‌های مختلف به وجود می‌آید از سرکرده آن به عنوان کذاب یاد می‌شود تا شاهد اعلام برائت بدنه اصلی فرقه از شاخه‌های جدید باشد. بررسی تاریخ فرقه‌های مختلف صوفیه و تحولات آن‌ها گواه بر این ادعا است.

مصطفی آزمایش نوچه روح الله زم

مصطفی آزمایش ماذون سیاسی صوفیه را باید یکی از مهمترین نوچه‌های روح الله زم دانست. نوچه‌ای که دقیقا نقش شعبان بی‌مخ رژیم پهلوی را بازی می‌کند. روح الله زم برای ادامه حیات رسانه خود مجبور است از نوچه‌های مختلف استفاده کند به همین خاطر باید از شعبان بی‌مخ صوفیه به عنوان مهمترین نوچه آمد نیوز یاد کرد. ادبیات و رویکرد شعبان بی‌مخ صوفیه به گونه‌ای است که روح الله زم فقط در مواقع خاص برای حفظ و سوء استفاده از آن به انعکاس اخبار آن می‌پردازد تا شعبان بی‌مخ صوفیه با کپی پیست کردن اخبار آمد نیوز نقش شعبه دوم آن را بازی کند زیرا نوچگی شعبان بی‌مخ صوفیه برای آمد نیوز حاشیه امنیتی و خبری فوق العاده‌ای فراهم می‌کند و باعث می‌شود عوامل نفوذی شاخه جدید صوفیه تمام قد در اختیار رسانه‌های معاند قرار گیرند و خوراک رسانه‌ای آن‌ها را تامین کنند.

نفوذ شاگرد شعبان بی‌مخ صوفیه در بین فقرا

 

وحید جاویدان را باید به عنوان شاگرد ارشد شعبان بی‌مخ صوفیه نام برد، علاقه شدید وحید جاویدان به عرفان حلقه و مسائل علوم غریبه باعث شد مصطفی آزمایش برخلاف نظر یوسف مردانی به دفاع تمام قد از سرکرده عرفان حلقه بپردازد و در رسانه کپی پیست خود از عرفان حلقه دفاع کند.

 

وحید جاویدان یکی از اعضای خاص فرقه سیاسی صوفیه است، وی با حمایت تمام قد مصطفی آزمایش موفق شده دوره‌های علوم غریبه، عرفانی و علوم فرا حسی برای فقرا برگزار کند.

عدم اجازه کتبی و شفاهی وحید جاویدان برای برگزاری این کلاس‌ها و تبلیغ عرفان حلقه توسط شخص مذکور، معمایی است که تنها بخش تصوف موسسه راهبردی حق پژوهی قادر به پاسخ آن است.

 

وحید جاویدان یکی از فقرایی است که چند سال قبل با انجام مراحل تشرف و به واسطه پدرش به مرحله به اصطلاح فقر دست یافت و با ارتباط برقرار کردن با اعضای عرفان حلقه و در آمیختن آموزه‌های عرفان حلقه و آموزه‌های بزرگان فرقه صوفیه گنابادیه به ارائه سبک نوینی از عرفان پوشالی پرداخت که با واکنش و اعتراض تعدادی از فقرا روبرو شد.

 

جاویدان در حال حاضر با همکاری تنگاتنگ با ماذون سیاسی صوفیه یکی از عوامل نفوذی شعبان بی‌مخ صوفیه بشمار می‌آید و از آن می‌توان به عنوان نوچه مصطفی آزمایش یاد کرد که نقش پل ارتباطی عرفان حلقه و عرفان سیاسی صوفیه را بازی می‌کند.

طبق اطلاعات دریافتی از فقرای حقیقت طلب فعالیت شخص مذکور بدون اجازه کتبی و شفاهی صورت می‌گیرد ولی با این وجود هنوز بزرگان این فرقه هیچ واکنشی نسبت به آن انجام نداده‌اند و این موضوع به خاطر حمایت مصطفی آزمایش از وحید جاویدان است.

منتظر افشاگری جدید ما باشید…